ISS önerisi

tahtakapı

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, altyapı olmadığı için bizimnet diye bölgeye özel bir internet aldık. Oncelerden ucuzdu yine kötüydü fiyatına göre bir şey demiyorduk ama şimdi işler çığırından çıkmaya başladı. Ne doğru dürüst çekiyor ne de ucuz.
Her neyse ben sizlerden internet önerisi istiyorum. Alta suriyeliler dükkan açtı. Türk Telekom baglatmislar bizim neyimiz eksik diyorum. Fotoyu ekleyeyim.

IMG_20240520_165112_191.jpg

Bu suriyeliler baglatmis baglatmasina da internetten baktığımda tarifeler çok uçuk.

Screenshot_20240520-173210.jpg

Millenicom diye bir şey var o da 270 TL 100 Mbps çok ucuz. Alan kullanan öneren var mı?

Son olarak TurkNet 100 Mbps 400 TL 600 TL de modem parası 3 aya bölüp ilk 3 ay 600 ödüyoruz diye biliyorum.

En ucuz ve F/P hangisidir? Ekstra gidip görüştüğümüz de ya da telefondan aradığımızda mâkul tarifeler var mi? Hepsi aynı rengin laciverti mıdır? Yoksa ciddi farklar var mı? Ben 14 Mbps bir berbat bir internetten geçiyorum ona göre değerlendirirsiniz sevinirim. Ne kadar süre içerisinde bağlarlar?

Selamlar, eski bir Millenicom kullanıcısı olarak asla ve asla önermiyorum. Müşteri hizmetleri yok, internette sürekli kopmalar yaşayabilirsiniz. Sorun çıktığında muhatap bulamıyorsunuz ve minimum 14 iş günü içerisinde sorununuzu çözüyorlar.

Yaklaşık 5 yıldır TurkNet kullanıyorum, kopma vs gibi sorunlar bir elin beş parmağını geçmedi şimdiye kadar. Bu 5 yıllık süre zarfında yaklaşık 1 ay kadar Millenicom kullandım memnun kalmayınca tekrar TurkNet'e geçtim. Fiyat performans olarak bence en iyisi. Türk Telekom çok pahalı.

Şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.
Hocam TT ve TN'den yaptığımda 100 mbps gözüküyor. Başka siteden falan yapmama gerek yok. İnternet var. Zaten adamlar gördüğünüz gibi kutu koymuş kullanıyor.

Selamlar, eski bir Millenicom kullanıcısı olarak asla ve asla önermiyorum. Müşteri hizmetleri yok, internette sürekli kopmalar yaşayabilirsiniz. Sorun çıktığında muhatap bulamıyorsunuz ve minimum 14 iş günü içerisinde sorununuzu çözüyorlar.
Yaklaşık 5 yıldır TurkNet kullanıyorum, kopma vs gibi sorunlar bir elin beş parmağını geçmedi şimdiye kadar. Bu 5 yıllık süre zarfında yaklaşık 1 ay kadar Millenicom kullandım memnun kalmayınca tekrar TurkNet'e geçtim. Fiyat performans olarak bence en iyisi. Türk Telekom çok pahalı.
Pederi bir şekilde ikna edip Turknet aldirtmak lazım o zaman. Zaten gönlüm onu isterdi ama onaylayacak mi bakalım. Bende kendim araştırdığımda 6400 yorumdan %70 i 1 yıldız vermiş %15 i falan memnun kalmış millenicom alınmaz dedim pederede. Türktelekomun fiyatlarıda insan öldürüyor. Bunun içine modem parası falanda girildiginde işin içinden çıkılmaz zaten. Kaç güne bağlarlar bir bilginiz var mı o konuda hocam?

Dayı ben altyapı var diyorum illa niye sorgulatoyorsun? Amacın nedir açıklar mısın? Site senin falan bir akış sağlansın istiyorsan da işinizi düzgün yapın bu nedir? Eki Görüntüle 2200473

Alabileceğiniz hızlara bakmak için en iyi sitelerden biri ondan attım. Resimde anlaşılmıyor zaten kırpılmış.
TurkNet öneririm onun haricinde fiyat performans olarak Comnet ya da Ğıbırnet bakabilirsin.

Geri
Yukarı