MSI B150M Gaming Pro vs MSI B150M Bazooka

sagol123

Hectopat
Daha fazla  
Anakart için 350 TL civarı bütçem var. Bu iki anakart birbirine çok yakın bazookanın 2 fazla RAM slotu ve sata express'i var. RAM slotu yeterli diye düşünüyorum. SATA express çok fark yaratır mı? Gaming pro alırsam DS B1 mouse la birlikte gelmesi güzel ekstra mousea para vermemiş olacağım. Bu mouseu kullanan varsa bilgi verirse sevinirim. Tavsiyeleri bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart için 350 TL civarı bütçem var. Bu iki anakart birbirine çok yakın bazookanın 2 fazla RAM slotu ve sata express'i var. RAM slotu yeterli diye düşünüyorum. SATA express çok fark yaratır mı? Gaming pro alırsam DS B1 mouse la birlikte gelmesi güzel ekstra mousea para vermemiş olacağım. Bu mouseu kullanan varsa bilgi verirse sevinirim. Tavsiyeleri bekliyorum teşekkürler.
Mous gayer kaliteli ve güzel anakartın BIOS'u eski ama kötü bir anakart değil.

Bu BIOS MSI'ın birçok anakartında var sorun olacağını sanmıyorum. Mouseun boyutu nasıl elim biraz büyük, küçük mouse pek kullanamıyorum.
Anakartı ben kullanıyorum ve maalesef MSI Click BIOS 5 yok sadece siyah beyaz MSI Click BIOS var. Mousun boyutu biraz küçük ama gayet de yeterli ve kaliteli bir mouse.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı