MSI B350 PC Mate BIOS Sorunu

YiğitAli

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, anakartıma eski nesil ekran kart takıp VGA ile bağladığımda bu sorun ile karşılaşmıyorum. Fakat RX 580 takıp HDMI ile bağlayınca fotoğraftaki sorun ortaya çıkıyor, birkaç saniye sonra da kilitleniyor bilgisayar. Sorunu ne yaptıysam çözemedim, anakartta mı sorun diye düşünüyorum. Fakat VGA ile eski kart ile bağlayınca sorunsuz çalışıyor. Sorunu anlamadım.

F92A032A-F78A-41B8-BD35-3E405DB35AD9.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerimi yaptıysan BIOS'un beta ve hala güncelleniyor. Birkaç hafta sonra tekrar kontrol et güncellendikçe güncellersin BIOS'u.

Hocam dediklerinizi şimdi bitirdim fakat BIOS yine aynı. Önce Bios güncelledim. Daha sonra DDU ile hem ekran kartını hem ses kartını sıfırladım. Son MSI dosyalarını sildim. Şimdi ses kartını yüklerken hata veriyor. Bu sürücü paketinde hiç bir sürücü desteklenmedi diye.

Birkaç yerde okudum aynı sıkıntı başıma geldi RX570. Sorun monitörden. MSI tek ser. İle görüştüm monitör uymadığı zaman bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalıyor kullanıcılarımız dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir monitör üzerinde deneyip bilgileri paylaşacağım. 👍
aynen bir deneyin bakalım ne olacak
sorunu çözdüm dostlar.. tv asla kullanmayın desteklemiyor.. güncel bir monitör kullanın.. gaming monitör tercih özellikle. eski tip monitörlerde ise 2,3 yıl önceki vga modellerinde ise vga var ise aktif dönüştürücü kullanın.. bizzat yaptım ne biosta sorun var ne sistemde. düzeldi..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı