MSI B350 PRO Ryzen 7 2700X uyumu

Peki ben bu işlemciyi b350 m pro vdh ye taktım görüntü gelmior işlemciyi yakmış yada bozmuş olabilirim ryzen 2700 x yada algılamıyormu önc e düşük bi işlemciyle çalıştırıp bios update yapıp sonramı 2700x i takmamlazım. Yani hiç biosa giremiuorum bile sinyal yok diyor diğer bileşenlerimde bi problemyok kesinilkle eminim yardımcı olurmusunuz lütfenn
önce ryzen 1 serisi işlemciyi takıp bios uptade yapacaksın işlemcinin birşeyi yok sadece bios uptdade istiyor ryzen 1 nesil işlemci yok ise arkadaşından odünç al

Peki ben bu işlemciyi B350 M PRO VDH'ye taktım görüntü gelmior işlemciyi yakmış ya da bozmuş olabilirim Ryzen 2700 X ya da algılamıyor mu önce düşük bir işlemciyle çalıştırıp BIOS Update yapıp sonramı 2700X'i takmamlazım. Yani hiç BIOS'a giremiuorum bile sinyal yok diyor diğer bileşenlerimde bir problemyok kesinilkle eminim yardımcı olur musunuz lütfenn.

1 Nesil Ryzen işlemci anakarta takıp BIOS güncellemesi yapmalsın ya da anarkartı aldığın yere götür orada yaparlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı