MSI B350M GAMING PRO BIOS Güncelleme

Alrainn

Femtopat
Daha fazla  
@Neurevt teşekkür ederim. İndirdim bunu. Bundan sonra ki güncellemeleri edinmem için hangi linki takip etmem gerekiyor paylaşır mısın lütfen?

Tamam buldum ben. Aslında Google'a direkt aratınca çıkıyormuş :) BIOS güncelledim.

Merhaba sorununu nasıl çözdüğünü anlatabilir misin? Benim de BIOS'umda güncelleme dosyası görünmüyor. Anakart modelim MSI B350M GAMING PRO uzun zamandır bu sorunu çözmeye çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorununu nasıl çözdüğünü anlatabilir misin benim de BIOS'umda güncelleme dosyası görünmüyor anakart modelim MSI B350M GAMING PRO uzun zamandır bu sorunu çözmeye çalışıyorum.
Çok basit, siz de konu sahibi gibi ya anakartınızı bilmiyorsunuz ya da yanlış BIOS indiriyorsunuz.

Veya hazır sistem kullanıyor :)

Hazır sistem kullanıyorum anakartımın MSI B350M GAMING PRO olduğuna eminim.

1623346344543.png

İndirmem gereken dosya bu değil mi?

Hazır sistem kullanıyorum anakartımın MSI B350M GAMING PRO olduğuna eminim.
Hazır sistem ise zaten üreticin desteği kesmiştir. O yüzden Recep bey'in dediği gibi Dxdiag veya alttan Aida64 sonucunu paylaşırsanız bir kontrol edelim.

Demek ki değil güzel kardeşim. Mevcut BIOS sürümünü yazar mısın DxDiag ile öğrenip?

1623395667603.png

Buyurun hocam.

Hazır sistem ise zaten üreticin desteği kesmiştir. O yüzden Recep bey'in dediği gibi Dxdiag veya alttan Aida64 sonucunu paylaşırsanız bir kontrol edelim.

buyurun hocam.

Buyurun, bir rehber yaptım:

Recep bey'in ki olmazsa buradan da devam edersin:

Bunu indirip Windows klasör içindeki bat dosyalarından sisteminizin uyumlu olana sağ tıkla yönetici çalıştırın.
O hata verirse DOS yöntemine geçeriz.

Geri
Yukarı