MSI B350M GAMING PRO BIOS güncellenmiyor

Gravewormzz

Decapat
Merhaba, kullanmakta olduğum. B350M GAMING PRO anakartımı BIOS güncellemesini yapamamaktayım. İşlemci değişikliği yaparak Ryzen 5 3600 satın aldım. Fakat güncelleme yapamadığım için kullanamamaktayım. BIOS güncellemesini yaparken flash belleğimi görmekte fakat içeriğini görmemektedir. Haliyle güncelleme dosyasını görememekteyim. Ayrıca NTFS - FAT32 olarak da denendi, bir sonuca varılamadı.

Gerekli bilgiler:
B350M GAMING PRO (MS-7A39)
BIOS versiyonu: E7a39atl. 2fa.
İşlemci: Ryzen 3 2200G - (Ryzen 5 3600 yükselteceğim)

1.jpg

2.png

Merhaba, kullanmakta olduğum. B350M GAMING PRO anakartımı BIOS güncellemesini yapamamaktayım. İşlemci değişikliği yaparak Ryzen 5 3600 satın aldım. Fakat güncelleme yapamadığım için kullanamamaktayım. BIOS güncellemesini yaparken flash belleğimi görmekte fakat içeriğini görmemektedir. Haliyle güncelleme dosyasını görememekteyim. Ayrıca NTFS - FAT32 olarak da denendi, bir sonuca varılamadı.

Gerekli bilgiler:
B350M GAMING PRO (MS-7A39)
BIOS versiyonu: E7a39atl. 2fa.
İşlemci: Ryzen 3 2200G - (Ryzen 5 3600 yükselteceğim)

Eki Görüntüle 1019195

Eki Görüntüle 1019196
WinRARdan çıkartıp yaptınız değil mi?

Tabii hocam WinRAR'dan cıkartıp yaptım klasörle denedim klasörden çıkartıp denedim gene olmadı.
Burdan denediğinize eminmisiniz?

Hocam bende de aynı sorun var sonuca ulaşabildiniz mi ?
Arkadaşlar sorunu hala yaşayan varsa diye yorum yapıyorum amacım konuyu gereksiz yere tekrar açmak değil. Sorunun çözümü bütün depolama birimlerinizi (SSD,HDD,M2SSD,vs) anakarttan söküp bu şekilde BIOS güncellemesini başlatmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı