MSI B350M Gaming Pro BIOS Güncelleme

Kaan Adem Denge

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer, Bursa , Türkiye
Daha fazla  
Selamlar,

BIOS güncelleyecektim ancak MSI'ın sitesinden indirdiğim dosyayı hem FAT32 hem NTFS formatında USB'ye attığım da M-Flash USB'yi görmemekte. BOOT menüsünde görebiliyorum belleği. Nasıl çözebilirim ?

Farklı bir USB belleği yeniden biçimlendirip deneyiniz. Eğer isim var ise USB ismini kaldırıp deneyin veya tam tersi ise isimlendiri BIOS gibi. Normalde takılı halde BIOS ekranına yeniden geldiğinizde görmesi lazım. Dosyayı EXE veya ZIP olarak bırakmadığınızdan emin olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kısımda yanlış olan bir şey var mı acaba ? Bu sırada isim konusunu deneyeceğim.

IMG_5393.JPG
IMG_5392.JPG
IMG_5391.JPG
IMG_5390.JPG
Ekran Alıntısı.JPG

Maalesef farklı USB ve farklı isimlerle denediğimde de sonuç alamadım :(
Göndermeden önce BİOS ekranınızın alıntısını atabilir misiniz.

YıldırayDgn Merhabalar, farklı bir konuda yorumlarınızı gördüm. Aynı problemi yaşıyorum, durum yukarıdaki gibidir. Atladığım bir yer var mı acaba görebildiğin ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodan yola çıkarak yapmıştım, izlemediyseniz izlemenizi öneririm. Herhangi bir sorun yaşamadım hiç uptade yaparken.

Videoyu izleyip yapmaya çalışmıştım bende, ZİP içinde metin belgesi ve yukarıda ekran görüntüsünü paylaştığım dosya çıkıyor, sadece yukarıda paylaştığım dosyayı ekliyorum ama 3 farklı USB hem FAT32 hem NFST formatında denememe rağmen sonuç alamıyorum. Rehberde yaptıklarını birebir yapıyorum farklı alternatiflerde denedim ama neden görünmediğini anlamış değilim.

Düzenleme: BOOT menüsünde ki BOOT sırasından kaynaklı bir sorun olabilir mi acaba ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı