MSI B350M Gaming Pro ve Ryzen 5 2400G sistem toplama

biohazard0627

Hectopat
Arkadaşlar bu kombinasyonda bir bilgisayar toplamak istiyorum, ekran kartı fiyatları düşene kadar böyle idare edebilir miyim oyunlarda?

Asıl sormak istediğim nokta ise BIOS problemi olur mu? Olursa nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
B350M anakartımda BIOS güncellemesini kendim yapmıştım. BIOS güncellenene kadar Post screen gelmiyordu. Ancak BIOS'a kadar erişim yapılabiliyordu ki bu yolla da rahatlıkla başarılı yükleme yapmama neden oldu.
RAM frekansı yüksekse ve dual channel ise, idare eder.
BIOS güncellemesi gerekiyor, alacağınız yerden rica edin. Size geldikten sonra ya 1. nesil Ryzen bulmalısınız ya da servise göndermelisiniz.

B350M anakartımda BIOS güncellemesini kendim yapmıştım. BIOS güncellenene kadar Post screen gelmiyordu. Ancak BIOS'a kadar erişim yapılabiliyordu ki bu yolla da rahatlıkla başarılı yükleme yapmama neden oldu.

Çözüm
Açıkçası servise İstanbul’a gönderip uzun süre beklemek istemiyorum. Ankara’daki bir bilgisayarcıda yaptıramaz mıyım ?
İlk başta ben de kendim yapmaya çalışayım o halde umarım bi sıkıntı çıkmaz 🙏🏻

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı