MSI B350M Pro-VD RAM Montajı

tayshaun06

Hectopat
Daha fazla  
Bugün BIOS'u güncelledikten sonra RAM'imi 3000 MHz'e çektim. Ve birden ana kartımda uyarı LED'i yanıp bilgisayarımda ekran gelmemeye başlamıştı. Neyse RAM'in yerini değiştirip hallettim sorunu. Yalnız aklımda bir soru var. Ana kartımda 2 tane RAM slotum var ben hangisine takmalıyım ?

Sistemim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2.slotta takılı ve BİOS'ta 2933 MHZ yapmama rağmen , CPU-Z'dan baktığımda tam yarısı olan 1466,3 değerini görüyorum, 1 slota taktığımda ise anakarttaki ram ışığı yanıp bilgisayar açılmıyor ve BİOS'a girmiyor. Ne yapmam lazım

Hocam 2.slotta takılı ve BİOS'ta 2933 MHZ yapmama rağmen , CPU-Z'dan baktığımda tam yarısı olan 1466,3 değerini görüyorum, 1 slota taktığımda ise anakarttaki ram ışığı yanıp bilgisayar açılmıyor ve BİOS'a girmiyor. Ne yapmam lazım
Hocam benim bildiğim zaten yarısını gösteriyor. Ama yanlış da biliyor olabilirim. Diğer arkadaşlara sorarsanız kesin bilgi verebilirler.

Hocam benim bildiğim zaten yarısını gösteriyor. Ama yanlış da biliyor olabilirim. Diğer arkadaşlara sorarsanız kesin bilgi verebilirler.
Hocam teşekkür ederim.
Bu arada bir sorunla daha karşılaştım , bilgisayardan çızırtı sesi gelip birden kendini resetliyor. Sorun ne olabilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı