MSI B450-A PRO ATX Anakart - BIOS Güncellemesi

Millerogness

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kamu Sektörü
Arkadaşlar merhaba,

Sistemi ilk topladığımda elimde R5 1500X işlemcisi mevcuttu, bu yüzden MAX modelini almayıp düz MSI B450-A PRO ATX anakartını satın aldım ileriyi düşünmeyip. Mevcut indirimler sayesinde R5 3600 modelini satın alma şansım oldu ve malum BIOS güncellemesi gerekiyor şimdi.

Mevcut resimlerdeki hangi güncellemeyi indirmem gerekli emin olamadım?

Anakart Linki

Dosya Ekleri

• Bios Update - 1.jpg
    Bios Update - 1.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 50
  • Bios Update - 2.jpg
    Bios Update - 2.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
7B86vA8 sürümüyle zaten 3600 desteği gelmiş anakarta, siz en son sürüme güncelleyin. 2019-11-12 tarihli 7B86vAC sürümüne. Yani en güncel olan versiyona güncelleyin. Ama MSI anakartlarda yeni güncelleme ile BIOS ekranı değişmiş aklınızda bulunsun. Bende yakın zamanda yaptığım güncellemede yeni BIOS'u nasıl kullanacağımı bilemedim. Eskisine alışınca.

7B86vA8 sürümüyle zaten 3600 desteği gelmiş anakarta, siz en son sürüme güncelleyin. 2019-11-12 tarihli 7B86vAC sürümüne. Yani en güncel olan versiyona güncelleyin. Ama MSI anakartlarda yeni güncelleme ile BIOS ekranı değişmiş aklınızda bulunsun. Bende yakın zamanda yaptığım güncellemede yeni BIOS'u nasıl kullanacağımı bilemedim. Eskisine alışınca.
Sorunsuz şekilde güncellemeyi başardım, RAM'leri de aynı şekilde 3000 MHz yaptım şükür.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı