MSI B450 Gaming Plus anakart alınır mı?

syedra

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, MSI B450 Gaming Plus anakartını almayı planlıyorum fakat ileriye dönük düşünüyorum sistemimi RAM miktarını fullemek gibi, çift ekran kartı gibi ya da işlemciyi yükseltmek gibi... Kullananlar varsa düşüncelerinizi ve yorumlarınızı almak istedim. Ürün ile düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift ekran kartını ben çok gereksiz buluyorum. Bu arada kullanıyorum memnunum mosfet soğutucuları vsvs. gayet iyi. Anakart arıza bildirim ledleri işi kolaylaştırıyor sorun nerede anlıyorsun. 2600X ile çekirdek kapatmadan en yüksek hıza bu anakart ile ulaşıldığı söyleniyor.

Çift ekran kartını ben çok gereksiz buluyorum. Bu arada kullanıyorum memnunum mosfet soğutucuları vsvs. gayet iyi. Anakart arıza bildirim ledleri işi kolaylaştırıyor sorun nerede anlıyorsun. 2600X ile çekirdek kapatmadan en yüksek hıza bu anakart ile ulaşıldığı söyleniyor.
Şu an çift ekran kartı gibi bir planım yok ama anakartın ileri ki durumlarda performansını merak etmiştim.Yorumunuz için teşekkürler.

Bende de bu anakart var. Memnunum sadece yeni BIOS güncellemeleri ile açılış hızının daha kısa sürelerde olmasını umut ediyorum. Aldığımda USB'den İşlemci ve RAM olmadan güncelleme yapmıştım. Önceki anakartımın 2 RAM girişi vardı. Bu sefer ATX almayı tercih ettim. MSI 'ın da kampanyasından faydalanarak daha ucuza getirebilirsiniz. Ben Vatan'dan 580 civarına aldım. Üstüne MSI'ın 25 dolar steam hediyesi için kayıt yaptırıp onu aldım. Çok çok uyguna ve iyi kalite bir anakart aldığımı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı