MSI B450 GAMING Plus Max BIOS'ta fare yavaş hareket ediyor

Engel olup da masaüstündeki gibi kullanabilmek varken yavaş kullanmak durumunda kalıyorum. Sanki bilgisayarı kastıran bir oyunun menüsündeymişim gibi hissediyorum.
Bende öyle hissediyorumda neden böyle bir sorun olduğunu anlamadım. Daha yeni aldım zaten.
Çözümü bilen varmı ?

Son düzenleme:
Bende LG televizyonda kullanıyorum, benim BIOS ta kasıyor. BIOS da kasma sorunu yok çünkü menü geçişlerinde veya aradaki animasyonlar da gayet akıcı bir şekilde 60 FPS gibi akıyor ama mouse ye gelince sanki 25 FPS e kitlemișsin gibi oluyor. Hatırladığım kadarıyla eski Gigabyte anakartım da da böyleydi.

Bende LG televizyonda kullanıyorum, benim BIOS ta kasıyor. BIOS da kasma sorunu yok çünkü menü geçişlerinde veya aradaki animasyonlar da gayet akıcı bir şekilde 60 FPS gibi akıyor ama mouse ye gelince sanki 25 FPS e kitlemișsin gibi oluyor. Hatırladığım kadarıyla eski Gigabyte anakartım da da böyleydi.
Mouse kasarak ilerliyor bende anlayamadım.

Aynı sorunu Gigabyte A320M-DS2 anakartta yaşadım ilk aldığımda BIOS sürümü F2 olarak gelmişti BIOS arayüzü piksel piksel görünüyordu ve fare imleci takılarak hareket ediyordu BIOS sürümünü güncelleyince düzelmişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı