MSI B450 Tomahawk Max USB'ye takılan donanımlar görünmüyor

Nicksizsahis

Hectopat
MSI B450 Tomahawk Max anakart kullanmaktayım. Arka tarafında 2 tane yıldırım işareti olan biri Type-C, diğeri normal USB girişi olan 2 adet port var. Yan yana ama normal USB olanı telefon vb şarj ediyor. Hiçbir şekilde flash bellek, klavye, mouse ve kulaklık görmüyor. Önceden görüyordu. Bunun sebebi nedir? Güncellemeler ile alakalı olabilir mi? Nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • BIOS Update yapın.
  • AMD yonga seti sürücüsünü kurun.
Sorun devam ederse garantiye gitmesi gerebilir anakartın.

Garantiye başka sebepten dolayı gitti bura bozulup geldi. Yonga seti ve BIOS güncelledim. Garantiden başka sebepten dolayı yeni geldi. USB sağlamn gitti bozuk geldi. Tekrar garantiye yollasam yine 2 hafta yin PC siz olacağım yolladım. Kendimiz elle bir şey yapamaz mıyız?
Garantiye başka sebepten dolayı gitti bura bozulup geldi. Yonga seti ve BIOS güncelledim. Garantiden başka sebepten dolayı yeni geldi. USB sağlamn gitti bozuk geldi. Tekrar garantiye yollasam yine 2 hafta yin PC siz olacağım yolladım. Kendimiz elle bir şey yapamaz mıyız?

MSI Center'in charger diye bir esprisi var onunla alakalı olabilir mi kaldırdım yükledim yine aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı