MSI B450M-A Pro Max anakart için en iyi BIOS sürümü hangisidir?

Octafox

Hectopat
BIOS'u güncellemek istiyorum. Ama sorun çıkma ihtimali var gibi görünüyor. Hangi sürümü yüklemeliyim sorun çıkmaması için? Anakartım MSI B450M-A Pro Max. Teşekkürler şimdiden.

Son sürüme güncellemelisiniz ama şu anki sürüm nedir?
Bilmiyorum. Bilgisayarı açıp bakarım birazdan. Sorun çıkmasından çok korkuyorum. Anakart komple gidebilir diyorlar.

Nasıl güncelleyeceğimi biliyorum.Flash bellek ile yapacağım.Sorun çıkmaması için nelere dikkat etmem gerekiyor?

Son sürüme güncellemelisiniz ama şu anki sürüm nedir?
Sürüm bu.

Dosya Ekleri

• 16857025348921777421953753176488.jpg
    16857025348921777421953753176488.jpg
    737,8 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Bilmiyorum. Bilgisayarı açıp bakarım birazdan. Sorun çıkmasından çok korkuyorum. Anakart komple gidebilir diyorlar.

Nasıl güncelleyeceğimi biliyorum.Flash bellek ile yapacağım.Sorun çıkmaması için nelere dikkat etmem gerekiyor?

Sürüm bu.
Son sürümü yükleyin.
Sorun çıkmaması için nelere dikkat etmem gerekiyor?
Sorun çıkmaması için güncellme notlarına dikkat edin ve elektrik kesintisi ihtimalinin az olduğu zamanlar (sağnak yağış olmayan veya bakım olmayan) günlere denk getirmeye çalışın.

Son sürümü yükleyin.

Sorun çıkmaması için güncellme notlarına dikkat edin ve elektrik kesintisi ihtimalinin az olduğu zamanlar (sağnak yağış olmayan veya bakım olmayan) günlere denk getirmeye çalışın.
Peki flash belleği güncelleme bitince mi çıkarmam lazım yoksa tekrar Windows açılınca mı çıkarmam gerekiyor?

Bir de secure boot özelliğini açmam gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Peki flash belleği güncelleme bitince mi çıkarmam lazım yoksa tekrar Windows açılınca mı çıkarmam gerekiyor?

Bir de secure boot özelliğini açmam gerekiyor mu?
Secure Boot ile BIOS günecllemenin ilgisi bulunmuyor. Güncellme bitince çıkarmak güvenlidir ama hemen çıkarmanızı gerektirecek bir durum da mevcut değil.

Geri
Yukarı