MSI B450M A Pro Max anakartın M.2 montaj vidası yok

DomPlayerKiller

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi MSI B450M A Pro Max anakarta M.2 SSD takacağım yalnız vidası yok MSI uyumlu vidalar var mı nereden temin ederiz?

Not: Anakartı 2. el aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi MSI B450M A Pro Max anakarta M.2 SSD takacağım yalnız vidası yok MSI uyumlu vidalar var mı nereden temin ederiz?

İkinci el almışsınız aldığınız kişiye sorun eğer onda da yoksa piyasadan alabilirsiniz. Bu işinizi görecektir.

Hepsinde vida çıkmaz. Bazılarında plastik parça çıkar, var mıdir o sizde?

İkinci el almışsınız aldığınız kişiye sorun eğer onda da yoksa piyasadan alabilirsiniz. Bu işinizi görecektir.
satıcıya sordum kaybetmiş attığın linkteki ürünün satıcya soru sordum msi b450m a pro max uyumlumudur diye malesef uyumlu değil diye geri bildirdiler

Satıcıya sordum kaybetmiş attığın linkteki ürünün satıcya soru sordum MSI B450M A Pro Max uyumlu mudur diye maalesef uyumlu değil diye geri bildirdiler

Hayır, yok öyle bir şey. Söyleyen kişi ya anlamadı ya da bir şey bilmiyor. Bunların belli bir standart ölçüsü vardır, o yüzden uyumludur. Hatta yorumlarına bakarak sizinkine benzer bir anakarta uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Uyumsuz çıkma gibi bir ihtimal ancak satıcı yanlış gönderirse, yorumlardan öyle bir şey olmadığına göre. Güvenle alıp kullanabilirsiniz. 🙂

Sadece vida mı kayıp yoksa şu aparat da kayıp mı? Sadece vidaysa halledebilirsin farklı bir uyumlu vidayla. Tabii oraya uygun bir vida bulmak da bayağı zordur :D

1638903300648.png

satıcıya sordum kaybetmiş attığın linkteki ürünün satıcya soru sordum msi b450m a pro max uyumlumudur diye malesef uyumlu değil diye geri bildirdiler
Bildiğim kadarıyla bu vidalar metrik ölçümlü vidalar ben uyacağını düşünüyorum en kötü uymaz iade edersiniz ama denemeye değer piyasada başka satan yer bulamadım.

Sadece vida mı kayıp yoksa şu aparat da kayıp mı? Sadece vidaysa halledebilirsin farklı bir uyumlu vidayla. Tabii oraya uygun bir vida bulmak da bayağı zordur :D

Eki Görüntüle 1236180
2 side yok
Bildiğim kadarıyla bu vidalar metrik ölçümlü vidalar ben uyacağını düşünüyorum en kötü uymaz iade edersiniz ama denemeye değer piyasada başka satan yer bulamadım.
bi denicem
ürünün yorumlarında bi tane msi anakartlı buldum

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    191,8 KB · Görüntüleme: 63

Yeni konular

Geri
Yukarı