MSI B450M-A Pro Max beta BIOS'u stabil mi?

Beta BIOS'ları pek önermiyorum, stabil son sürümler daha iyi olur eğer Beta BIOS'ta zorunlu değilseniz (çeşitli donanımsal veya yazılımsal destekler olarak).

Beta BIOS'ları pek önermiyorum, stabil son sürümler daha iyi olur eğer beta BIOS'ta zorunlu değilseniz (çeşitli donanımsal veya yazılımsal destekler olarak).

Hocam benim bu PC AMD'nin ekran kartı driverını ne zaman kurup bir süre oyun oynasam çöküyor ardından mavi ekran veriyor, bilgisayar kendini yeniden başlatıyor gibi gösterip başlatmıyor, kasayı açıp BIOS'u sıfırlayıp RAM'leri tekrardan takıp açabiliyorum ve gerçekten sinir bozuyor, şu en son ki BIOS'u kursam düzelir mi diye düşünüyorum.
Not: Şuanda kurulu olan bios en son WHQL sürüm 7C52v3C.

Hocam benim bu PC AMD'nin ekran kartı sürücüsünü ne zaman kurup bir süre oyun oynasam çöküyor ardından mavi ekran veriyor, bilgisayar kendini yeniden başlatıyor gibi gösterip başlatmıyor, kasayı açıp BIOS'u sıfırlayıp RAM'leri tekrardan takıp açabiliyorum ve gerçekten sinir bozuyor, şu en son ki BIOS'u kursam düzelir mi diye düşünüyorum.

Anlıyorum, ekran kartının verdiği bir hata var mı?

Minidump dosyası oluşturup "mavi ekran hata analizi" kategorisine konu açman faydalı olacaktır.

@KojiroHyuga04 @Enes3078 hazır olun derim beyler. :D

Son düzenleme:
Anlıyorum, ekran kartının verdiği bir hata var mı?

Minidump dosyası oluşturup "mavi ekran hata analizi" kategorisine konu açman faydalı olacaktır.

@KojiroHyuga04 @Enes3078 hazır olun derim beyler. :D

2 tane var biri bugün diğeri de 1 ay önce 2'sinde de aynı problem oldu.

Buraya değil, yeni konu açıp (mavi ekran hata analizine) dediğim şahısları etiketlemelisin. Ben anlamam benim işim OC ve soğutma :D

Geri
Yukarı