MSI B450M-A Pro Max BIOS güncellenir mi?

moriste

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şundan 1 2 hafta önce Windows 11 kurmak için BIOS updatelemiştim. BIOS Update numaram şu 7C52v3g ama bu sıralar Windows 11'de olur olmadık mavi ekranlar vs alıyordum. Şimdi tekrar Windows 10'a geçtim Windows 11 biraz daha beklenmeli bana göre sizlerden bir tavsiye isteyeceğim. Bu BIOS'da kalınır mı yoksa tekrardan eski BIOS'a mı döneyim? Bir sorum daha olacak eskiden DxDiag da sorgulama yaptığım zaman anakart modeli vs yazıyordu şu an da o yazmıyor. Sizce bu BIOS'a 7C52v3e mı geçeyim yoksa eski BIOS'a mı geçeyim? Tavsiyelerinizi merak ediyorum teşekkürler.
Aşağı da ki görsel sistemin ilk geldiği BIOS numarası tavsiye verirseniz sevinirim hayırlı forumlar.
Kullandığım işlemci Ryzen 5 1600 AF.

Üstünde hangi BIOS vardı güncellemeden önce? Açıkçası bende bir BIOS downgrade yapmak istiyorum. Hiç sıkıntı yokken bende güncelledim ve RAM slotu problem yarattı.

Hocam bir mesuliyet kabul etmiyorum benim biosunun fotosunu çekmiştim ben üstünde şu sürüm vardı benim anakart da ama sizinki ise aynı mıdır bilemem BIOS güncellemek biraz sıkıntılı bir işlem o yüzden herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum bilginiz olsun. @391065

Eki Görüntüle 1545885 1665934677967.png

Dosya Ekleri

• 1665934545206.png
    1665934545206.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 11
Sizden eski BIOS sürümünü isteme sebebim yayınlanan diğer sürümlerde ne türlü yenilik, destek ve hatalar giderilmiş ona bakmaktı.

Ben güncelleme yapmayacağım zaten indirmeye çalışacağım ama ben hata yapıp sizin gibi ekran görüntüsü almadım. Varsayılan sürüme geri dönecektim ama beklemedeyim şimdilik.

Sizden eski BIOS sürümünü isteme sebebim yayınlanan diğer sürümlerde ne türlü yenilik, destek ve hatalar giderilmiş ona bakmaktı.

Ben güncelleme yapmayacağım zaten indirmeye çalışacağım ama ben hata yapıp sizin gibi ekran görüntüsü almadım. Varsayılan sürüme geri dönecektim ama beklemedeyim şimdilik.

Anladım hocam bu BIOS güncelleme işlemleri biraz sıkıntılı o yüzden o şekil de yazdım malumunuz şu an da fiyatlar vs çok arttı anakartımızın başına bir şey gelsin istemeyiz 😁

Geri
Yukarı