MSI B450M GAMING Plus BIOS Flashback ile Güncelleme

Aynı problemi bende yaşıyorum. MSİ B450m pro vdh plus anakart modelini kullanıyorum o yüksek fan seside ekran kartının fanlarından geliyor son hız dönüyorlar. Işıklar sürekli yer değiştiriyor bir cpu yanıyor bir ram yanıyor bir vga yanıyor. Tek ramla bi şekilde açtık vatanda bios güncellesik düzeldi hatta bi kaç dk GTA V oynadım orda sorun olurmu diye eve bi geldim yine aynı problem gerçekten insanı çıldırtıyor. Çözüm bulursanız söyleyin nolur takipteyim.

Aynı problemi bende yaşıyorum. MSİ B450m pro vdh plus anakart modelini kullanıyorum o yüksek fan seside ekran kartının fanlarından geliyor son hız dönüyorlar. Işıklar sürekli yer değiştiriyor bir cpu yanıyor bir ram yanıyor bir vga yanıyor. Tek ramla bi şekilde açtık vatanda bios güncellesik düzeldi hatta bi kaç dk GTA V oynadım orda sorun olurmu diye eve bi geldim yine aynı problem gerçekten insanı çıldırtıyor. Çözüm bulursanız söyleyin nolur takipteyim.

Ben şu anda servise yolladım anakartı bios güncellenecek

Eve gelince test ettiginde hala CPU nun ışığı mı yanıyordu?

Aynı sorun devam ediyordu ama çözdük. Kabloları saklamak için anakartın arkasından geçirmiştim çoğu kabloyu kablolamaları eski haline getirince düzeldi ve birde hain bir vida kalmış içerde oda sorun yaratmış olabilir uzay montaj yapıp tekrar toplamanı öneririm 🙂

ben b450m pro m2 v2 anakart aldım msi servise götürüp bios update yaptırdım cpu debug ışığı yanık kalıyor ancak 20-30 dk psu kablosu cıkarıp beklersem öyle açılıyor çok saçma reset atıp veya kapatıp hemen açılınca ışık öyle kalıyor nasıl bir sorun anlamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı