MSI B450M Mortar Alınır Mı?

djgozlerifacali

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
MSI B450M Gaming Plus anakarta sahibim. Kasamı yakın zamanda Cooler Master MasterCase Pro 3 ile değiştirmeyi düşünüyorum. Kasayı değiştirirken anakart değişikliği de yapmak istiyorum. Elimdeki anakartı satıp üzerine bir miktar ekleme yaptıktan sonra MSI B450M Mortar almayı düşünüyorum. Mortar modelinde dört adet RAM slotu mevcut ve USB portları daha kapsamlı. Ayrıca iki adet PCI Express ve NVMe slotu bulunmakta.

Sizce bu geçiş gereksiz midir? Aradaki farka değecek midir?

İhtiyacınız var ise geçiş yapın. Gerek yoksa yapmayın.

Elimdeki depolama birimlerini NVMe standardı ile değiştirmek istiyorum. Bu yüzden iki adet slot işime yarayacak diye düşünmüştüm.
Yaptığınız işi büyük boyutta etkileyecekse değişim yapın onun dışında sadece oyun oynuyorsanız NVMe'ye geçmek gereksiz geliyor bana göre.

Yaptığınız işi büyük boyutta etkileyecekse değişim yapın onun dışında sadece oyun oynuyorsanız NVMe'ye geçmek gereksiz geliyor bana göre.
Aslında şu anda çok büyük boyutta etkilemeyecek fakat geleceğe dönük bir yatırım olarak düşünüyorum. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Ben display port için düşünüyorum bu anakartı fikriniz nedir? Nvidia ekran kartı alacağım g sync compatible için display porta ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı