MSI B450M PRO-M2 M-Flash BIOS Güncelleme Sorunu

Shoskim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Sandisk Extreme 16 GB USB 3.0 ile bu sitedeki
Son versiyon olan "7B84v22" versiyonunu indiriyorum. USB'ye "E7B84AMS.220" dosyasını direk atıyorum. Hiçbir klasöre atmıyorum. Recep Baltaş'ın videosundaki gibi her şeyi doğru yapıyorum ancak bende "Enter flash mode ..." yazısı gittikten sonra bilgisayar kapanıyor gibi oluyor (ışıklar sönüyor.) sonra exit flash mode... yazısı geliyor ve normal açılıyor. Farklı USB'lerle de denedim ancak sonuç aynı.

Neyi yanlış yapıyorum sizce? Ne yapmam gerekiyor BIOS'u güncellemem için? Ekran kartını çıkartıp, görüntü girişini anakarta bağlayıp yapmalıyım? Tavsiyeleriniz var mı? Bilgisayarı dün toplattırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS sürümünü bi kontrol et, belki güncel olabilir. Artı en son sürümünü hep yükleme bazen beta sonrası hatalar oluşabiliyor. "7B84v21" bu sürümünü kullan.

USB'yi başka port 2.0 gibi ve USB'yi FAT32 veya NTFS şeklinde biçimlendirip içine atmaya dene.

Aynen ayriyetten FAT32 veya NTFS'ye biçimlendir. biçimlendirmeden atarsan görmüyor bu arada. Biçimlendirme işlemini kesin yap.

BIOS sürümünü bi kontrol et, belki güncel olabilir. Artı en son sürümünü hep yükleme bazen beta sonrası hatalar oluşabiliyor. "7B84v21" bu sürümünü kullan.
USB'yi başka port 2.0 gibi ve USB'yi FAT32 veya NTFS şeklinde biçimlendirip içine atmaya dene.
Aynen ayriyetten FAT32 veya NTFS'ye biçimlendir. biçimlendirmeden atarsan görmüyor bu arada. Biçimlendirme işlemini kesin yap.
Dediklerinizi yaptım ama durum aynı. Live update 6 ile yapsam sıkıntı olur mu acaba?
Live update 6 ile güncellemeyi başardım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı