MSI B450M Pro Plus için işlemci önerisi

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
İşlemcide sorun varmış. Anakarta uygun hangi işlemciyi alabilirim? Bütçe fark etmez. Sisteme uysun yeterli.
B450M VDH Pro Plus.
RAM 16.
RX580 8 GB.
480GB da SSD var.

Son düzenleyen: Moderatör:

İşlemcide sorun varmış. Anakarta uygun hangi işlemciyi alabilirim? Bütçe fark etmez. Sisteme uysun yeterli.
B450M VDH Pro Plus.
RAM 16.
RX580 8 GB.
480GB da SSD var.

BIOS güncelledikten sonra Ryzen 5 5600 takabilirsin bütçeyi aşıyorsa 2. el Ryzen 5 3600X Ryzen 7 3700X gibi işlemciler takabilirsin.

anakartın kodlarını güncellemek lazım yani

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS güncelledikten sonra Ryzen 5 5600 takabilirsin bütçeyi aşıyorsa 2. el Ryzen 5 3600X Ryzen 7 3700X gibi işlemciler takabilirsin.
ryzen 5 3600x e baktım zira sisteme çok fazla masraf etmek istemiyorum. eski olduğu için değiştirme planım var bu yüzden 3600x e baktım.

sıfırı en ucuz 3400 lira ama sarı sitede sıfırını 2200 e koymuşlar.

bir yamuk olabilir mi ?

Ryzen 5 3600X e baktım zira sisteme çok fazla masraf etmek istemiyorum. Eski olduğu için değiştirme planım var bu yüzden 3600X e baktım.

Sıfırı en ucuz 3400 lira ama sarı sitede sıfırını 2200'e koymuşlar.

Bir yamuk olabilir mi?

Pek bir şey diyemem olabilir de olmayabilir de. Ama yaşadığın ilden 2. el olarak almanı öneririm hem uygun fiyata alırsın masraf etmek istemiyorum diyorsun çünkü.

Arkadaşlar işlemcinin siparişini verdim. Takmadan önce bios güncellenmesi gerektiğini okudum.

Benim sürümüm resimde işaretli olan. Bir üstü çıkmış ama beta sürüm gibi birşey. Yüklemesem işlemciyi takınca görüntü verir mi ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_236.png
    Screenshot_236.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı