MSI B450M PRO-VDH Plus Anakart Power Supply Seçiyor

Raionxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayardan görüntü alamadığım için İtopya'ya yolladım. Bugün teknik servisden arkadaş aradı ve anakartınızın kırık komponenti müşteri memnuniyeti adına değişti ama anakartınız garanti dışı kaldı dedi. Peki görüntü alabildiniz mi diye sorunca bana, anakartınız güç kaynağı seçiyor, Cooler Master'ın güç kaynağını taktığımızda görüntü alabiliyoruz ama sizin güç kaynağınızı takınca görüntü gelmiyor, sizin güç kaynağınızın aynı modelini denedik ama görüntü alamadık dedi. Böyle bir şey mümkün mü? 18:30'da yeniden arıyacak. Ya kasayı gönderecekler ben uyumlu olan bir PSU alacağım ya da anakartı gönderecekler sizce ne yapmalıyım? Zaten güç kaynağı almayı düşünüyordum ve PSU kaliteli değildi sizce uyumlu olan güç kaynağını mı alayım?

Anakart: MSI B450M PRO-VDH Plus 3466MHz
Güç Kaynağı: Thermaltake V200 600W 80Plus

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayardan görüntü alamadığım için İtopya'ya yolladım. Bugün teknik servisden arkadaş aradı ve anakartınızın kırık komponenti müşteri memnuniyeti adına değişti ama anakartınız garanti dışı kaldı dedi. Peki görüntü alabildiniz mi diye sorunca bana, anakartınız güç kaynağı seçiyor, Cooler Master'ın güç kaynağını taktığımızda görüntü alabiliyoruz ama sizin güç kaynağınızı takınca görüntü gelmiyor, sizin güç kaynağınızın aynı modelini denedik ama görüntü alamadık dedi. Böyle bir şey mümkün mü? 18:30'da yeniden arıyacak. Ya kasayı gönderecekler ben uyumlu olan bir PSU alacağım ya da anakartı gönderecekler sizce ne yapmalıyım? Zaten güç kaynağı almayı düşünüyordum ve PSU kaliteli değildi sizce uyumlu olan güç kaynağını mı alayım?

Anakart: MSI B450M PRO-VDH Plus 3466MHz
Güç Kaynağı: Thermaltake V200 600W 80Plus
Kırık komponenti siz mi kırdınız yoksa öyle miydi? Eğer öyleyse değişim isteyin, eğer değilse PSU almak veyahut anakart değiştirmek size kalmış. Şahsen ben anakart değişimine giderdim. PSU (model olarak bilmesem de) işinizi görür gibi.

Kırık komponenti siz mi kırdınız yoksa öyle miydi? Eğer öyleyse değişim isteyin, eğer değilse PSU almak veyahut anakart değiştirmek size kalmış. Şahsen ben anakart değişimine giderdim. PSU (model olarak bilmesem de) işinizi görür gibi.
Hayır ben kırmadım ama işlemciye overclock yaptıktan sonra görüntü gelmedi. Adama bilgisayarı gönderdin dediğiniz güç kaynağını alıyım dedim. Ama böyle birşeyi siz daha önce duydunuz mu? İnternette araştırdığım da birşey bulamadım, adama sorduğum da onlar da çok şaşırmışlar.

Hayır ben kırmadım ama işlemciye overclock yaptıktan sonra görüntü gelmedi. Adama bilgisayarı gönderdin dediğiniz güç kaynağını alıyım dedim. Ama böyle bir şeyi siz daha önce duydunuz mu? İnternette araştırdığım da bir şey bulamadım, adama sorduğum da onlar da çok şaşırmışlar.
Dediğinizi tam olarak anlayamadım.

Dediğinizi tam olarak anlayamadım.
Overclock yaptıktan sonra bu görüntü gelmeme olayı oldu belki OC yaptığımdan dolayı komponent zarar görmüş olabilir. Teknik servis elemanı arkadaşa uyumlu olan güç kaynağını alacağımı söyledim, yani yarın bilgisayarı bana gönderecekler. Ama sizce anakart güç kaynağı seçebilir mi, hiç duydunuz mu?
Teknik arkadaşa sorduğum da, o da çok şaşırmış.

Geri
Yukarı