MSI B450M PRO-VDH Plus BIOS güncelleme

Emir Tali

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Çevre Mühendisi
Herkese merhaba, MSI B450M PRO-VDH Plus anakartım var ve BIOS güncellemesi yapmak istiyorum. Ancak MSI'ın sitesinden indirdiğim hiçbir BIOS güncellemesinin içinde "application" dosyası olmadığından USB üzerinden BIOS'umu güncelleyemiyorum. YouTube videosu koymuşlar oraya 1 tane ve gayet kolay görünüyor ama videodaki indirilen sıkıştırılmış klasörde 3 adet dosya gözüküyor, benim indirdiğim klasörlerin hepsinde 2 adet dosya var. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba, MSI B450M PRO-VDH Plus anakartım var ve BIOS güncellemesi yapmak istiyorum. Ancak MSI'ın sitesinden indirdiğim hiçbir BIOS güncellemesinin içinde "application" dosyası olmadığından USB üzerinden BIOS'umu güncelleyemiyorum. YouTube videosu koymuşlar oraya 1 tane ve gayet kolay görünüyor ama videodaki indirilen sıkıştırılmış klasörde 3 adet dosya gözüküyor, benim indirdiğim klasörlerin hepsinde 2 adet dosya var. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Yeni BIOS mu geldi?

Çok teşekkür ederim ancak benim sorunum o Setup'ı indirdikten sonra başlıyor. Yani benim kullandığım anakartın BIOS sürümünü indiriyorum ama application dosyası içinde olmuyor. O olmadığı için de güncelleme yapamıyorum.

Bu video size çözümü ulaştıracaktır hocam. İzledim aynı sizin dosyadan var indirdim dosyayı bu arada kontrol için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı