MSI B460M-A PRO anakart kullanıcı hatası sayılır mı?

ibrahimkayraklik

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam 2, 5 haftalık MSI B460M-A PRO model anakartımı geçen hafta bozulduğu için garantiye gönderdim.
sikayetvar.com'dan okuduğum yorumlarda hep kullanıcı hatası dediklerini gördüm. Aranızda bu tarz sorunla karşılaşıp garantiye anakart gönderen oldu mu?

Burada anakart bozulduğunda açtığım konu var;
10400F sisteme elektrik gitmiyor - Technopat Sosyal

Öncelikle selam 2, 5 haftalık MSI B460M-A PRO model anakartımı geçen hafta bozulduğu için garantiye gönderdim.
sikayetvar.com'dan okuduğum yorumlarda hep kullanıcı hatası dediklerini gördüm. Aranızda bu tarz sorunla karşılaşıp garantiye anakart gönderen oldu mu?

Burada anakart bozulduğunda açtığım konu var;
10400F sisteme elektrik gitmiyor - Technopat Sosyal
Sisteme herhangi bir müdahelen olmamış. Herhangi bir şeyi söküp takmamışsın. Montajınıda vatanda yaptırdıysan hiçbir şey diyemezler. Eğer derlerse olayı direkt olarak tüketici hakem heyetine bildirip gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayacağım diye bilgi verirsin. E devlet üzerinden şikayetini oluşturursun.

Sisteme herhangi bir müdahelen olmamış. Herhangi bir şeyi söküp takmamışsın. Montajınıda vatanda yaptırdıysan hiçbir şey diyemezler. Eğer derlerse olayı direkt olarak tüketici hakem heyetine bildirip gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayacağım diye bilgi verirsin. E devlet üzerinden şikayetini oluşturursun.
Sürecin uzamasından korkuyorum ya bir yandan ders çalışıyorum. Normalde youtube üzerinden video izleyerek sınava hazırlanıyorum. Bakalım sonumuz nasıl olacak.
Fiziksel hasar yoksa ve O.C. yapmadıysan neye göre kullanıcı hatası diyecekler? Gerekirse T.H.H. başvuru yaparsınız.
Fiziksel olarak hiç dokunmadım O.C. yapmayı bile bilmiyorum ama bir tedirginlik var içimde buraya sormak istedim sorun yaşayan oldu mu diye.

Sürecin uzamasından korkuyorum ya bir yandan ders çalışıyorum. Normalde youtube üzerinden video izleyerek sınava hazırlanıyorum. Bakalım sonumuz nasıl olacak.

Fiziksel olarak hiç dokunmadım O.C. yapmayı bile bilmiyorum ama bir tedirginlik var içimde buraya sormak istedim sorun yaşayan oldu mu diye.
Genellikle vatanın huyudur süreci son raddesine kadar uzatırlar. 30 liralık kulaklığın yenisi vermek için bile 20 gün bekletiyorlar. Ancak, çamura yatacakları bir şey söz konusu değilse elinde sonunda sorunlu parçayı tespit edip ya tamir etmeli tamir edemezse yenisi ile değiştirmeli.

Genellikle Vatan'ın huyudur süreci son raddesine kadar uzatırlar. 30 liralık kulaklığın yenisi vermek için bile 20 gün bekletiyorlar. Ancak, çamura yatacakları bir şey söz konusu değilse elinde sonunda sorunlu parçayı tespit edip ya tamir etmeli tamir edemezse yenisi ile değiştirmeli.

Teşekkür ederim içim rahatladı biraz

Geri
Yukarı