MSI B550-A Pro Nasıldır?

Ne olursa olsun, bu anakartların fiyatı gereğinden fazla. O yüzden B450 fiyatına değil baya bir üstünde olacak fiyatları. O yüzden OC performansının daha fazla olduğunu düşündüğüm X570 anakartlara yönelmek mantıklı geliyor bana.

Henüz çıkmadı, ancak 450 ve 570 serisinde gördüğüm kadarıyla düşük seviye bir model. Onun yerine aynı fiyata ASRock ve BIOSTAR firmalarına göz atmanızı öneririm, ülkemizde pek bilinmeseler dahi MSI gibi firmalardan daha iyi işler çıkarıyorlar. Bunu zamanında B450 GAMING Plus Max kullanıp arızalanmasından sonra servis sorunu yaşayan ve ASRock B450M PRO4 satın alıp şu anda sefasını sürüp kalitenin ne olduğunu anlayan birisi söylüyor. Bu arada sırf markasını duydunuz diye onu sağlam sanmayın, bu firmalar ne kadar para o kadar köfte misali çalışır ki benim anakartım kendi içinde en iyilerden idi. Şu anki dönemde reklam yaptıkları için o kadar övülüyorlar, lakin bazı ürünleri değeri bilinmeyen firmalardan daha berbat.

Bende Gaming Plus Max kulandım arıza yapmadı sansla alakalı bir şey.
En iyisi Tomahawk Max değil Gaming Pro Carbon AC 🙂

Dediğim gibi eldeki verilere göre MSI tüm VRM tasarımını baştan sona değiştirecek gibi gözüküyor. Bekleyip göreceğiz.

:) bazı arkadaşlar öyle bahsediyordu.

Henüz çıkmadı, ancak 450 ve 570 serisinde gördüğüm kadarıyla düşük seviye bir model. Onun yerine aynı fiyata ASRock ve BIOSTAR firmalarına göz atmanızı öneririm, ülkemizde pek bilinmeseler dahi MSI gibi firmalardan daha iyi işler çıkarıyorlar. Bunu zamanında B450 Gaming Plus Max kullanıp arızalanmasından sonra servis sorunu yaşayan ve ASRock B450M Pro4 satın alıp şu anda sefasını sürüp kalitenin ne olduğunu anlayan birisi söylüyor. Bu arada sırf markasını duydunuz diye onu sağlam sanmayın, bu firmalar ne kadar para o kadar köfte misali çalışır ki benim anakartım kendi içinde en iyilerden idi. Şu anki dönemde reklam yaptıkları için o kadar övülüyorlar, lakin bazı ürünleri değeri bilinmeyen firmalardan daha berbat.
Hocam bazı kişiler anakarta karga burun sokup içinden geçmişsin diyor😁

Karga burun CPB ile alakalı değilmiş, servis anlatınca fark etmiştim. Ben M.2 SSD kısmının oradaki vida sıkıştı diye denemiştim. Yani bu benlik bir durum değilmiş, servis sağ olsun o fiyatlandırması göz kamaştırıyor.

Tam olarak sorunun ne olduğunu bilmiyor ama o kargaburun işin içinde 😀
images.jpeg

@Motionless IN White her yerde övme fiyatı uçmuş zaten sıkıntı oluyor.

Geri
Yukarı