MSI B550-A Pro vs ASUS TUF B550 Plus

Harikasınız aradığım şey buydu. Teşekkür ederim.
M.2 soğutucu slotları önemli mi 2. slota taksak direkt M.2'yi aynı şey değil midir biraz garip bir düzenleme olmuş. Son sorumdu çok teşekkür ederim tekrar ilginize.
Benim önerdiğim ASUS TUF B550-PRO'nun iki M.2 slotunda da M.2 soğutma var, böyle bir derdin olmayacak :D

M.2 soğutucu slotları önemli mi 2. slota taksak?
2. slottaki M.2 soğutma 1. slota uymuyor diye biliyorum. ASUS TUF B550-Plus için konuşuyorum.
Direkt M.2'yi aynı şey değil midir?
İkinci M.2 slotu, B550'lerde PCI-E 3.0 hızında çalışıyor 2-3 istisna anakart dışında. Ek olarak ilk slot işlemciye bağlı veriyoluna sahip olurken ikinci slot ise anakart çipsetine bağlı veriyoluna sahip oluyor. İşlemciye bağlı olması daha iyi.
Ben 1. slotta yok 2. slotta var sandım 😂😂 teşekkür ederim Plus'u alıyorum.
PRO'yu al. Plus'ta 1. slotta yok 2. slotta var. PRO'dan kastım ASUS TUF B550-PRO olan. Ayrıca ASUS TUF B550-PRO hepsinden daha iyi, tekrar söylüyorum.

2. slottaki M.2 soğutma 1. slota uymuyor diye biliyorum. ASUS TUF B550-Plus için konuşuyorum.

İkinci M.2 slotu, B550'lerde PCI-e 3.0 hızında çalışıyor 2-3 istisna anakart dışında. Ek olarak ilk slot işlemciye bağlı veriyoluna sahip olurken ikinci slot ise anakart çipsetine bağlı veriyoluna sahip oluyor. İşlemciye bağlı olması daha iyi.

Pro'yu al. Plus'ta 1. slotta yok 2. slotta var. Pro'dan kastım ASUS TUF B550-PRO olan. Ayrıca ASUS TUF B550-PRO hepsinden daha iyi, tekrar söylüyorum.

Tamamdır şimdi her şey oturdu ben Pro ile Plus'u fark edemediğimden karıştı 100 TL fark varmış o zaman Pro'yu alıyorum teşekkür ederim tekrar ilginiz harika.

Bu arada ASUS TUF B550-PRO aşırı iyi fiyatta. Düşünmeye gerek yok, B550-PRO al geç. İkisinden de daha iyi.

Hocam 2900'e B550-A Pro aldım sizce iade edeyim mi?

Hocam emin misiniz? Yani o kadar fark var mı? ASUS'un uygulaması berbat diye biliyorum.
Anakart olarak tamamen daha iyi. Yazılım için bir şey diyemem ama sırf yazılımı kötü diye iyi anakarttan vazgeçmem. Ben B550-PRO alırdım.

@BerkayZ87 hocam bir de N11'de var o fiyata. Şahsen N11'e de pek sıcak bakmıyorum.
Bir şey diyemem, yine sen bilirsin. Ama konunun N11 ile alakası yok satıcı N11 değilse.

Anakart olarak tamamen daha iyi. Yazılım için bir şey diyemem ama sırf yazılımı kötü diye iyi anakarttan vazgeçmem. Ben B550-PRO alırdım.

Bir şey diyemem, yine sen bilirsin. Ama konunun N11 ile alakası yok satıcı N11 değilse.

Bilemedim hocam. N11'den anca fazla yorumlu bir satıcı olursa ürün alıyorum çünkü 2. el ürün falan bile satılıyor. Nedense çok güvenli gelmiyor. Satıcınında ürünlerinde neredeyse hiç sorun yok. Bilemedim. Gerek yok gibi düşünüyorum. Aralarında ciddi bir fark yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı