MSI B550-A PRO vs MSI MPG B550 GAMING Plus

NQXT

Hectopat
Yer
𝒀𝑶𝒁𝑮𝑨𝑻/𝑴𝑬𝑹𝑲𝑬𝒁
Daha fazla  
Anakartlari beğendim hoşuma gitti. Fiyatları makul, aradığım tüm özellikleri sunuyor. A Pro modelinde bazı şeylerden kısılmış ses kartı vs. Gaming Plus'la arasında 100 TL fark var. 100TL farkı verip onu alınır mı sizce hangisini almalıyım?

Ekran Kartı
Kasa
PSU
RAM

Kulanacağım ürünler bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür parçaları bir kere alıyorsun. Sonradan keşke dersen bir işe yaramaz. Ben olsam çok sıkışık değilsem gaming plus alırdım. Bu arada ekran kartını almadıysan amd tavsiye ederim fp olarak daha iyi.

Bu tür parçaları bir kere alıyorsun. Sonradan keşke dersen bir işe yaramaz. Ben olsam çok sıkışık değilsem Gaming Plus alırdım. Bu arada ekran kartını almadıysan AMD tavsiye ederim FP olarak daha iyi.

3600 TL'ye aldım 0 olarak. RX 5700 XT alıp siyah ekran almak istemem.

Son zamanlarda Driver'lar düzeldi deniyordu ben de 5700XT aldım bir sıkıntısını görmedim. Ama almışsınız zaten hayırlı olsun. 3600 TL'ye iyi almışsınız benim ekran kartı aldığım zamanda 4300'den başlıyordu.

Ben 33 ay garantili 0 açılmamış kutu olarak 3600 aldım 7 ayda.
Hocam bir kere alıyorsun sonuçta arkadaşın dediği gibi bence B550 Mag Tomahawk bakabilirsin.

O kadar param yok maalesef.
Son zamanlarda Driver'lar düzeldi deniyordu ben de 5700XT aldım bir sıkıntısını görmedim. Ama almışsınız zaten hayırlı olsun. 3600 TL'ye iyi almışsınız benim ekran kartı aldığım zamanda 4300'den başlıyordu.

Eywallah bazı arkadaşlar kartları hala garantiye gönderiyor.
@Sylveon.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS nasıldır sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı