MSI B550M-A PRO ve MSI B550M PRO farkı nedir?

Richtofen

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda karşıma bu iki anakart modeli çıkıyor. Başlıklar altında daha çok "onu alma, şunu al" cevapları görüyorum. Lakin merak ettiğim o değil, merak ettiğim bu iki model arasındaki farkın tam olarak ne olduğu?

Eğer biri cevaplar ise çok mutlu olurum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir dostum sorun değil :D Benim görüşüm pek farkları yok. Birisinde anakart Displayport var diğerinde yok mesela. Ve ses aygıtı bir tık üst model, ama fark yoktur bence. Açıkcası ucuz olanı alabilirsin. 200 TL fiyat farkı var...Paylaştığım link'e tıklarsan farkları görebilirsin.

Tek 4 pin CPU güç girişi sebebi bile asla alınmaz yapıyor B550M-A PRO'yu.
Anlıyorum,teşekkür ederim. Anlaştığım kişi aralarında 100tl civarı bir fark koydu. Neden daha fazlası olamasın ki?

Bu arada 2. el falan alıyorsanız bu kartların fiyatı nedir?
Hayır, aldığım ürün 1. el lakin sistem içinde olduğu için bazı indirimlerden faydalanıyorum.

MSI B550M-A PRO AMD AM4 mATX 877 TL olarak.
MSI B550M PRO AMD B550 4600 MHz 970 TL olarak karşımda.

Not : Karşılaştırma sitesinden baktığım kadarı ile kar elde etmek için B550M seçme taraftarıyım ayrıca.

Hayır, aldığım ürün 1. el lakin sistem içinde olduğu için bazı indirimlerden faydalanıyorum.

MSI B550M-A PRO AMD AM4 mATX 877 TL olarak.
MSI B550M PRO AMD B550 4600 MHz 970 TL olarak karşımda.

Not: Karşılaştırma sitesinden baktığım kadarı ile kar elde etmek için B550M seçme taraftarıyım ayrıca.

Bu fiyata bu ikisi kesinlikle alınmaz bu arada. Başka anakart seçeneği yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı