MSI B550M Mortar Max Wi-Fi için kasa önerisi

Elif Şafak

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir tek tek parça topluyorum. Anakart olarak bunu tercih ettim. Micro ATX bir anakart, bu anakart ile ilgili 2 tane sorum olacak

1: Bu anakart için hava akışı iyi güzel bir kasa almak istiyorum fakat hangi siteye bakarsam bakayım Micro ATX anakartlar için seçenekler çok az ve çoğunun da hava akışı iyi değil gibi gözüküyor. Hangi kasaları tavsiye edersiniz?

2: Ekran kartım ASUS TUF RTX 3060 Ti, büyük bir ekran kartı ve alacağım kasanın da ona uygun olmasını istiyorum, anakartım Micro ATX olduğu için ona göre bir kasa alacağım fakat içine RTX 3060 Ti kolaylıkla sığar mı bilmiyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
Ekran kartı: RTX 3060 Ti.
RAM: Kingston 2x8 3200MHz.
SSD: Samsung 980 Pro 1TB.
Anakart: MSI B550M mortar Max Wi-Fi
Kasa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir tek tek parça topluyorum. Anakart olarak bunu tercih ettim. Micro ATX bir anakart, bu anakart ile ilgili 2 tane sorum olacak.

1: Bu anakart için hava akışı iyi güzel bir kasa almak istiyorum fakat hangi siteye bakarsam bakayım Micro ATX anakartlar için seçenekler çok az ve çoğunun da hava akışı iyi değil gibi gözüküyor. Hangi kasaları tavsiye edersiniz?

2: Ekran kartım ASUS TUF RTX 3060 Ti, büyük bir ekran kartı ve alacağım kasanın da ona uygun olmasını istiyorum, anakartım Micro ATX olduğu için ona göre bir kasa alacağım fakat içine RTX 3060 Ti kolaylıkla sığar mı bilmiyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
Ekran kartı: RTX 3060 Ti.
RAM: Kingston 2x8 3200MHz.
SSD: Samsung 980 Pro 1TB.
Anakart: MSI B550M Mortar Max Wi-Fi
Kasa?

Micro ATX bir anakart piyasadaki ITX kasalar hariç hepsine sığar.
ATX ve MidT ATX kasalar zaten daha büyük bir standart olduğundan Micro ATX ile otomatik uyumludur.

Bütçe vermemişsiniz ama TD500'ü öneririm.

Micro ATX bir anakart piyasadaki ITX kasalar hariç hepsine sığar.
ATX ve MidT ATX kasalar zaten daha büyük bir standart olduğundan Micro ATX ile otomatik uyumludur.

Bütçe vermemişsiniz ama TD500'ü öneririm.
bütçem 2500tl civarı, bu bütçe ile hem psu hem kasa bulunabilir mi?

sizce şu kasa nasıldır:
2600 tl için fp ürün olur mu?
şimdiden teşekkürler.

Bütçem 2500TL civarı, bu bütçe ile hem PSU hem kasa bulunabilir mi?

Sizce şu kasa nasıldır:
2600 TL için fp ürün olur mu?
Şimdiden teşekkürler.
O Dark kombinasyonunu almayınız. Güç kaynağı tarafında tercih edilecek bir yanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı