MSI Mortar B450 Max Kasa Önerisi

TeknoDeli59

Centipat
Yer
Sinop
Daha fazla  
Bilgisayarımın bazı parçalarını sipariş ettim yanlız kasaya bir türlü kararsızım. Bir kasayı aylardır istiyorum ama forumdaki arkadaşlar iyi değil demişler. Markaya bir bakar mısınız? Anlayan hava sürkülasyonu dedikleri olay bukadar önemli mi? Önerisi olan arkadaşları bekliyorum. RGB mutlaka olsun ve PSU'lu kasa düşünüyorum. Diğer türlü dağa pahalıya geliyor.

Anakartım: MSI Mortar B450 Max (mATX )

İstediğim kasa: Frisby FC-8890G COAX 650W

Not: İleri de Sıvı soğutma kullanmak istiyorum. Bu kasa onu destekler mi? İşlemci olarka R5 2600 kullanacağım. Bu kriterlere uygun önerilerinize acıgım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Markaya bir bakar mısınız?
Marka kötü, kesinlikle alınmamalı. Özellikle de yeni toplanan sistemler için. Hele PSU ile beraberse asla almayın.
Anlayan hava sürkülasyonu dedikleri olay bukadar önemli mi?
Evet. Kasaların önünde hava alması için özel boşluk bırakılmasının sebebi var.
PSU'lu kasa düşünüyorum. Diğer türlü dağa pahalıya geliyor.
Onu ayarlarız. PSU + kasayı ayrı ayrı ucuza getirebiliriz. Bütçeniz nedir?

Marka kötü, kesinlikle alınmamalı. Özellikle de yeni toplanan sistemler için. Hele PSU ile beraberse asla almayın.

Evet. Kasaların önünde hava alması için özel boşluk bırakılmasının sebebi var.

Onu ayarlarız. PSU + kasayı ayrı ayrı ucuza getirebiliriz. Bütçeniz nedir?
700TL bütçe ayırdım kasa için birkaç öneride bulunanlar oldu ama araştırıyorum RGB istiyorum özellikle ve önü ızgaralı olsun diyolar.

rx590-ryzen5 2600 lü bir sistem toplayacağım anakartım b450 m olucak power dahil bi kasa almak istiyorum rgb seviyorum ama böyle aşırısı hoş olmuyor bence önerebileceğiniz ne var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı