MSI B550M PRO-VDH 2. nesil AMD işlemci destekler mi?

efedou35

Centipat
AMD Ryzen 7 2700 işlemci kullanıyorum. Anakart değiştirmek istiyorum. MSI B550M PRO-VDH çok uygun geldi. ARGB desteklemesi falanda hoşuma gitti. B550M 2.nesil AMD işlemciyi destekler mi onu merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

wakkum

Picopat
Sitesinde gözükmüyor 2 nesil desteği , şuan kullandıgınız anakartta bir sorun mu var, meraktan soruyorum?

kino

Kilopat
Makaleler
26
%99 ihtimalle çalışır ben B550-A Pro'yu birinci nesil 1500X ile kullanıyorum.

KS
E

efedou35

Centipat
Sitesinde gözükmüyor 2 nesil desteği, şu an kullandıgınız anakartta bir sorun mu var, meraktan soruyorum?

Hocam sıvı soğutma alacağım hem de anakartımdan çok memnun değilim. Durumumda var değiştirmek istiyorum Prime B450M-K anakartım. Technopat'ın bir videosunda B550 chipsetli anakartların 2.nesil Ryzen destekliyor diyor Recep Baltaş.

Hocam sanırım linkte bir sıkıntı var. Çünkü Recep Baltaş'ın dediğine göre B550 cihpseti 3.nesil için çıkmış anladığım o yanlışım varsa şimdiden özür dilerim.

HavlayanLama

Picopat
Yer
Gaziantep
Hocam sıvı soğutma alacağım hem de anakartımdan çok memnun değilim. Durumumda var değiştirmek istiyorum Prime B450M-K anakartım. Technopat'ın bir videosunda B550 chipsetli anakartların 2.nesil Ryzen destekliyor diyor Recep Baltaş.

Hocam sanırım linkte bir sıkıntı var. Çünkü Recep Baltaş'ın dediğine göre B550 cihpseti 3.nesil için çıkmış anladığım o yanlışım varsa şimdiden özür dilerim.
Hocam galiba çünkü bende a320m ile ryzen 3 3100 kullanıyorum.Listeye göre destek yok ama.

kino

Kilopat
Makaleler
26

O videoları izlemedim ben birinci nesil taktım çalıştı. İkinci nesil ile kullananlar da var. Anakart üreticileri destek veriyor AMD'nin sitesinde yazmasa da.

Yukarı