MSI B760M-A Wi-Fi anakart i7-14700F ile uyumlu mu?

Arcturusalfa

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI PRO B760M-A WİFİ
Ekran Kartı : MSI RTX 3080
İşlemci: Intel Core i5-13400F
Ram : CORSAIR (2x16) 32 GB RAM 3600 MHz CL 16
PSU: Cooler Master 700 W
Monitor: Dell 27 inç 165Hz 1ms QHD
MSI Pro B760M-A Wi-Fi anakart i7-14700F ile uyumlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumlu, soğutma sıkıntınız yoksa 14700KF tavsiye ederim aralarında sadece 500-600 lira fark var.
Hocam K ibareli olanı almak istiyorum ama anakartım oc desteklemiyor. oc yapmadan da olsa yinede F modelinden daha mı çok performans alırım ?

Hocam k ibareli olanı almak istiyorum ama anakartım OC desteklemiyor. OC yapmadan da olsa yine de F modelinden daha mı çok performans alırım?

Tabi ki OC yapmadan bile daha güçlü çünkü Base ve Turbo frekansları daha yüksek, çoklu çekirdekte %10-16, tekli çekirdekte %3-5 performans farkı var. Hocam şunu da tekrardan ekleyeyim sağlam bir soğutucu şart.

Vatanda sepette indirim de var.

Tabi ki OC yapmadan bile daha güçlü çünkü Base ve Turbo frekansları daha yüksek, çoklu çekirdekte %10-16, tekli çekirdekte %3-5 performans farkı var. Hocam şunu da tekrardan ekleyeyim sağlam bir soğutucu şart.

Fiyatlara bakayım dedim de garip bir şekilde KF olan daha ucuz :D.
Hocam bana bir sıvı soğutma önerir misiniz ? Yalnız kasam 360mm desteklemiyor gibi pek anlamıyorum. Kasa bu .
1709148554161.png

Hocam 240mm işimi görmez mi?

İş görür hatta model de olarak da LS520 alınabilir oyun ve çoğu işlerde yeterli gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İş görür hatta model de olarak da LS520 alınabilir oyun ve çoğu işlerde yeterli gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam önbellek ve çekirdek sayısında F modeli daha yüksek bunun bir önemi var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı