MSI BIOS sorunu çözüldü mü?

OrkunNS

Centipat
Arkadaşlar MSI Pro Carbon ac anakart alacağım. Okuduklarıma göre bir tür BIOS sorunu varmış stabil çalışmıyor muş sistem kendi kendine ara sıra kapanıyormuş bunlar 1-2 ay öncesinin şikayetleri 2 hafta önce yazan da vardı. Kullanan varsa bu sorunlar çözüldü mü yakın bir zaman da almayı düşünüyorum da. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 3600 var Tomahawk Max ya da pro carbon ac daha iyi olur asus dan daha iyi B450 konusunda x570 ya da x470 alsam tabiki asus alırım .
Evet bahsettiğin MSI anakartlar ısınmıyor Tomahawk Max kullanıyorum Boot süresi uzun SSD ye rağmen ve bios ekranında fare oku çok yavaş hareket ediyor bu kartta başka problemler yaşayanlar da var.

MSI ana kart kullanan biri olarak Asus ana kart almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Hmmm aslında başta asus b450-e gaming alacaktım herkes msı Tomahawk öneriyor ya da o paraya x570 al diyor ama x570 kesinlikle almam ihtiyacım yok. En dolu b450 olan Asus b450- e yi alırım zaten ekran kartım da asus rog strix sizce mantıklı mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı