MSI Black Friday geri ödeme kampanyası

enable

Decapat
MSI'ın belirlediği ürünlerde 2 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında anlaşmalı satıcılardan satın alınan ürünlerde para iadesi yapıyor.
Ben 20 Kasım'da anlaşmalı satıcı olan bir mağazadan para iadesi olan bir ürün satın aldım. Şu an kullanmaktayım.
MSI sitesinde şart ve koşullarda şu yazı yazıyor:

Benim sorum şu, ben ürünün garantisinden feragat etmem koşuluyla mı para iadesi alabiliyorum?

Burada başka bir durumdan bahsediliyor ama Google çeviriyle çevrilmiş herhalde .
Rica etsem bana yardımcı olurmusun yarin son gun para iadesinin nasıl yapicam. Oraya kaydoldum daha sonra ordaki seyleri yaptip ve faturanin fotosunu attim. Ama sonra ne yapicam bilmiyorum
Bana yardim etme şansın var mı ? Özelden benle iletisime gecio ben sana anlatsam yapamadiklarımı. Ben forumda yeniyim de ozelden bana yazabilirmisin

MSI dan para geri ödemesi alabilmişsiniz. Bende talep edeceğim lakin SWIFT kodu girecektim. Aklıma bir şey takıldı. MSI belirlediği geri ödeme miktarını, kesinti olmadan alabilirim değil mi? Mesela ben enpara hesabının swift kodunu versem, para bana gelirken enpara benden kesinti yapmaz değil mi ?

Vallahi bilmiyorum ben IBAN verdim kesintisiz geldi.

Swift kodu istiyor IBAN'ın altında. İnşallah kesinti yapmaz. Neyse ben biraz daha araştırayım geri ödeme alanları bulayım bari Eğer bir neticeye ulaşırsam buradan iletirim artık.

Son düzenleme:
Swift kodu istiyor IBANın altınca acaba. İnşallah kesinti yapmaz. Neyse ben biraz daha araştırayim geri ödeme alanları bulayım bari Eğer bir neticeye ulaşırsam buradan iletirim artık.
haa o kodu ben de girdim şimdi hatırladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…