MSI BRAVO 15 B5DD-209XTR vs ACER Nitro 5 An515-45

Bütçe
13-15bin

DreamTech

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği okuyorum. Alanda yönelimim gereği CPU ağırlıklı programlar kullanacağım ilerde. Okul ve oyun konusunda hangi bilgisayar uzun süre memnun eder merak ediyorum. Online oyun fazla oynamam belki oynarsam Star Wars Battlefront II oynarım. RDR2, Witcher 3, Cyberpunk 2077, Far Cry serisi, Ets2 vs. oyunları kaldırsın, çok yüksek FPS' e gerek yok orta - yüksek ayarlarda donma kasma yapmasın yeter . Bütçe 12-15bin lira olarak belirledim. İki bilgisayar hoşuma gitti aşağıda bırakıyorum.

Laptop1-14.065 TL şuanda. 8 GB ram aldıktan sonra ram alıp servise göndertip taktıracağım. Taktırdıktan sonra performans nasıl olur bilmiyorum.
Laptop2-13.000 TL anlık olarak.
Aldığım ram ile arada 1500 liralık bir fark olacak değer mi ? Değer gibi gözüktü bana. Birde Acer kalitesi (Servis için acayip kötü yorumlar var) nasıldır, bu modeli kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırsa çok güzel olur. Sizin de ekstra olarak tavsiyeleriniz var ise bilmek isterim.

Son düzenleme:
Acer gayet güzel özelliklere sahip hocam. Yerinizde olsam bu fiyata AMD tabanlı ekran kartına sahip Bravo serisi cihazı almam. Acer'ı çok eskiden kullanmıştım beni 10 sene götürdü diyebilirim. Şu an kalitesi nasıldır bilmiyorum ama özellikleri gayet yeterli.

Başta teknik servisinden dolayı tereddütte kalsam da Acer Nitro 5 An515-45 modelini an itibarıyla sipariş verdim. Umarım hiç bir sıkıntı yaşatmaz. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı