MSI Bravo 15 vs ASUS TUF FX506 vs HP victus vs Monster Abra A5

Bende Ryzen 7'li Bravo 15 düşünüyorum. Çünkü bilgisayar mühendisliği okuyacağım ve bilgisayarımın güçlü olmasının dışında kampüse gittiğimde şarjının da idare etmesini istiyorum. Bu fiyat bandında daha iyi bataryası olan -varsa da bilmiyorum- bilgisayar duymadım. Duruma göre buna da bakmaya düşünüyorum: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000IDWH3
Hocam sizce Asus mu MSI'ın bahsettiğiniz modeli mi ? Baya arada kaldım

Hocam sizce Asus mu MSI'ın bahsettiğiniz modeli mi ? Baya arada kaldım
Ben kendim MSI alırdım. Çünkü Bravo'nun ısı değerleri daha iyi. Nvidia ekran kartı olmalı gibi bir takıntım yok. MSI'ın şarjı daha iyi gidiyor. Bu tür sebeplerden dolayı ben Bravo alacağım gibi gözüküyor. Siz yerli yabancı kaynaklardaki videoları izleyin. Isı, FPS, batarya değerlerini araştırın. Tasarımsal detaylara bakın. İçinize hangisi sinerse onu alın :)
Ben kendim MSI alırdım. Çünkü Bravo'nun ısı değerleri daha iyi. Nvidia ekran kartı olmalı gibi bir takıntım yok. MSI'ın şarjı daha iyi gidiyor. Bu tür sebeplerden dolayı ben Bravo alacağım gibi gözüküyor. Siz yerli yabancı kaynaklardaki videoları izleyin. Isı, FPS, batarya değerlerini araştırın. Tasarımsal detaylara bakın. İçinize hangisi sinerse onu alın :)
Ayrıca Ryzen 7 4800h çok iyi bir işlemci. 7 nm olmasıyla hem güç hem ısı değerleri fevkalede bu fiyat bandında.

Yeni konular

Geri
Yukarı