MSI Bravo 15 vs ASUS TUF FX506 vs HP victus vs Monster Abra A5

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  

Oyun ve yazılım için alacağım. Fazla oyun odaklı değilim. Görünüşünün fazla kaba olmaması ve ağır olmasa daha iyi olur gibi ama hangisini alacağımı bilemedim. Bütçe 10.000 TL. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hp Victus almak üzereyken youtubeda gördüğüm bir videodan sonra çok rahatsız oldum ve vazgeçtim. Donanım özellikleri fiyatına göre çok iyi. Ekran 60Hz. İçizden diyorsunuz ki "Ya bu kadar özelliğe ancak bu fiyatta bu olur. Ekrandan kısmaları normal." Ama ekranın çok büyük bir wobbling sorunu var. Menteşe kaynaklı olarak laptop ekranı çok ama çok fazla sallanmakta. Daha önce bir laptopta -kendi adıma- hiç bu kadar sallanma görmedim. Youtube'dan izleyebilirsiniz.

Monster ise hep alayım mı almayayım mı diye kafamı karıştıran. Herkesin hem iyi hem de kötü dediği bir marka olduğu için bir türlü karar veremediğim markaydı. Bugün bu yazıyı okuduktan sonra gerçekten uzak durmam gerektiğini anladım Monster Teknik Servis Deneyimi

ASUS Tuf hakkında net bilgi sahibi değilim.

Bilgisayar mühendisliği kazandığım için 2 aydır laptop araştırıyorum. Şuan kendim için en mantıklı olarak Bravo 15'i görüyorum. Sosyal'de bir arkadaş bir konunun altında bahsetmişti. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur yaklaşık 7 saate kadar şarjı gidiyormuş ve klavyesi steelseries tarafından üretilmiş olarak okudum. Malzeme kalitesi, soğutma performansı gayet güzel.

Dediğim gibi önümüzdeki günlerde bilgisayar almayı düşünüyorum ve Bravo 15 alacağım gibi gözüküyor. Umarım anlattıklarım biraz olsun size fikir vermiş, yardımcı olmuştur.
Hp Victus almak üzereyken youtubeda gördüğüm bir videodan sonra çok rahatsız oldum ve vazgeçtim. Donanım özellikleri fiyatına göre çok iyi. Ekran 60Hz. İçizden diyorsunuz ki "Ya bu kadar özelliğe ancak bu fiyatta bu olur. Ekrandan kısmaları normal." Ama ekranın çok büyük bir wobbling sorunu var. Menteşe kaynaklı olarak laptop ekranı çok ama çok fazla sallanmakta. Daha önce bir laptopta -kendi adıma- hiç bu kadar sallanma görmedim. Youtube'dan izleyebilirsiniz.

Monster ise hep alayım mı almayayım mı diye kafamı karıştıran. Herkesin hem iyi hem de kötü dediği bir marka olduğu için bir türlü karar veremediğim markaydı. Bugün bu yazıyı okuduktan sonra gerçekten uzak durmam gerektiğini anladım Monster Teknik Servis Deneyimi

ASUS Tuf hakkında net bilgi sahibi değilim.

Bilgisayar mühendisliği kazandığım için 2 aydır laptop araştırıyorum. Şuan kendim için en mantıklı olarak Bravo 15'i görüyorum. Sosyal'de bir arkadaş bir konunun altında bahsetmişti. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur yaklaşık 7 saate kadar şarjı gidiyormuş ve klavyesi steelseries tarafından üretilmiş olarak okudum. Malzeme kalitesi, soğutma performansı gayet güzel.

Dediğim gibi önümüzdeki günlerde bilgisayar almayı düşünüyorum ve Bravo 15 alacağım gibi gözüküyor. Umarım anlattıklarım biraz olsun size fikir vermiş, yardımcı olmuştur.
Dipnot: Bravo 15'in 8 GB RAM dezavantajı var. Fakat bilgisayarı aldıktan 2 3 ay sonra 8 GB ram yükseltmesi ile herşey olması gerektiği gibi olur.

HP Victus almak üzereyken YouTube'da gördüğüm bir videodan sonra çok rahatsız oldum ve vazgeçtim. Donanım özellikleri fiyatına göre çok iyi. Ekran 60Hz. İçizden diyorsunuz ki "Ya bu kadar özelliğe ancak bu fiyatta bu olur. Ekrandan kısmaları normal." Ama ekranın çok büyük bir wobbling sorunu var. Menteşe kaynaklı olarak laptop ekranı çok ama çok fazla sallanmakta. Daha önce bir laptopta -kendi adıma- hiç bu kadar sallanma görmedim. YouTube'dan izleyebilirsiniz.

ASUS TUF hakkında net bilgi sahibi değilim.

Bilgisayar mühendisliği kazandığım için 2 aydır laptop araştırıyorum. Şu an kendim için en mantıklı olarak Bravo 15'i görüyorum. Sosyal'de bir arkadaş bir konunun altında bahsetmişti. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur yaklaşık 7 saate kadar şarjı gidiyormuş ve klavyesi SteelSeries tarafından üretilmiş olarak okudum. Malzeme kalitesi, soğutma performansı gayet güzel.

Dipnot: Bravo 15'in 8 GB RAM dezavantajı var. Fakat bilgisayarı aldıktan 2 3 ay sonra 8 GB RAM yükseltmesi ile her şey olması gerektiği gibi olur.

Hocam benim de çok fazla bravo alasım var ama hem işlemci hem ekran kartı Ryzen olduğu için hata yapıyorsun diyenler vardı. Bir de 8760a düştüğünde almadım şimdi alınca kazıklanmış hissiyatı geliyor bana :D

Yeni konular

Geri
Yukarı