MSI Bravo 15 vs MSI GF63

waeryl

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben bilgisayar programcılığı öğrencisiyim yazılım ve grafik tasarım ile uğraşıyorum ve kendime yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Hem oyun oynayabileceğim hem de işimi yapabileceğim bir bilgisayar istiyorum. MSI'nin 2 modeli arasında kaldım ve size sormak istedim.

Birincisi MSI Bravo 15.

İkincisi ise MSI GF63.

Siz hangisini önerirsiniz?

MSI zorunlu mu? Tavsiyem NVIDIA işlemci kullanmak özellikle de laptopta fakat 1650'de aşırı zayıf kalıyor.

Öncelikle merhaba ben bilgisayar programcılığı öğrencisiyim yazılım ve grafik tasarım ile uğraşıyorum ve kendime yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Hem oyun oynayabileceğim hem de işimi yapabileceğim bir bilgisayar istiyorum. MSI'nin 2 modeli arasında kaldım ve size sormak istedim.

Birincisi MSI Bravo 15.

İkincisi ise MSI GF63.

Siz hangisini önerirsiniz?

Hocam gerçekten arada kalabileceğiniz iki bilgisayar ama ben bravo öneririm.

MSI zorunlu değil fakat fiyatı piyasadaki diğer bilgisayarlara göre biraz daha iyi geldi özellikle bravo 15'in fiyatı o yüzden MSI yazdım.
Fiyat olarak bu dönemde iyi gerçekten. İki laptop arasında da daha iyi hatta. Tam bütçeniz ne hocam, GF63 17.500 gözüküyor da?

Fiyat olarak bu dönemde iyi gerçekten. İki laptop arasında da daha iyi hatta. Tam bütçeniz ne hocam, GF63 17.500 gözüküyor da?

Hocam bütçe maksimum 13'e kadar GF63 Amazon'da 17.500 gözüküyor ama Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerde 13.500₺ civarında nedense.

Bravo 15 daha iyi olur.
Bravo 15 de ısınma sorunu var diyorlar doğru mu acaba ?

Katılıyorum. İşlemcilerde eskiden intel amd ye göre daha iyiydi ancak ryzen ile birlikte artık cpu da fark yok. Ancak Gpu olarak hala amd grafik işlemcisi yerine nvidia grafik işlemcisi olan bir donanıma sahip olan çok daha mantıklı olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı