MSI bravo 17 A4DDR-039XTR vs MSI GF65 Thin 10SDR-638XTR

2020 kasalar dikdörtgen şeklinde olan çift menteşeli kasalardır.
Eski kasalar ise biraz daha şekilli, ortada tek menteşeli kasalardır, malzeme kalitesi ısınma gibi sorunları bulunmaktadır.
Çok teşekkür ederim.Biliyorsunuz ben bir gönderi açmıştım oradaki kasa 2020 mi?
2020 kasalar dikdörtgen şeklinde olan çift menteşeli kasalardır.
Eski kasalar ise biraz daha şekilli, ortada tek menteşeli kasalardır, malzeme kalitesi ısınma gibi sorunları bulunmaktadır.
Amazon’da satışa sunulma tarihi olarak 2020 Eylül yazıyor sanırsam kasa da 2020.Tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. Biliyorsunuz ben bir gönderi açmıştım oradaki kasa 2020 mi?

Amazon’da satışa sunulma tarihi olarak 2020 Eylül yazıyor sanırsam kasa da 2020.tekrardan teşekkür ederim.

Evet hatırladım:) EK000nt idi değil mi? 2020 kasa o yeni yani. Model kodu ek ile başlayanlar 2020 dh ile başlayanlar eski kasadır.

Eğer halen almadıysan MSI Bravo 17 öneririm, o kadar iyi tasarlamışlar ki ortalama bir 15.6 ekran bilgisayardan sadece birkaç santim uzun. 15.6 Monster'ın sığdığı çantaya rahatlıkla sığabiliyor ve sadece 2.3 kilogram ağırlığında. Performansa gelirsek de daha önce 1060 6 GB Monster Tulpar kullandım, çok fazla şikayetçiydim. 2 sene geçtikten sonra şükür iade edebildim ve MSI Bravo 17 aldım. Abi ben bu zamana kadar bilgisayar kullanmamışım dedirtti resmen.

Hocam şikayetin var mı özellikle ekran kartı ve renk netliği olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı