MSI Bravo 17 alınır mı?

Hocam en çok Cyberpunk'da gördüm
CPU 84.
GPU 79.
Bu civarlarda hocam daha fazlası olmadı ama daha düşüğüde oluyordu.
Ben CPU kısmında 95 dereceleri görüyorum sık sık hatta ortalaması diyeiblirim 100 geçtiği oldu bile, neden bu kadar ısınıyor bu bilgisayar aynı bilgisayarı kullanıyoruz ve pc yi aldığıım ilk günden beri böyle 2 ay oldu alalı. Sen soğutucu kullanıyor musun?

Ben CPU kısmında 95 dereceleri görüyorum sık sık hatta ortalaması diyeiblirim 100 geçtiği oldu bile, neden bu kadar ısınıyor bu bilgisayar aynı bilgisayarı kullanıyoruz ve PC'yi aldıüım ilk günden beri böyle 2 ay oldu alalı. Sen soğutucu kullanıyor musun?

Hocam yok ama uç performans modunda denedim yani kulaklık takmasam havalimanı sanki.
Ben CPU kısmında 95 dereceleri görüyorum sık sık hatta ortalaması diyeiblirim 100 geçtiği oldu bile, neden bu kadar ısınıyor bu bilgisayar aynı bilgisayarı kullanıyoruz ve PC'yi aldığıım ilk günden beri böyle 2 ay oldu alalı. Sen soğutucu kullanıyor musun?

Hocam sen RAM'ini yükseltmişsin CS:GO oynuysan FPS'de bir artış oldu mu?

Kullanıcı modunda kullanmıyor musun? ben ondayım sürekli. Onunla hiç denemedim neden bu kadar ısınıyor bu cihaz bi türlü anlamadım.
Hocam yok ama uç performans modunda denedim yani kulaklık takmasam havalimanı sanki.

Hocam sen RAM'ini yükseltmişsin CS:GO oynuysan FPS'de bir artış oldu mu?
CS GO tarzı oyunlar oynamıyorum ama oynadığım bazı oyunlarda neredeyse %50 ye yakın artış yaşadım.

Kullanıcı modunda kullanmıyor musun? Ben ondayım sürekli. Onunla hiç denemedim neden bu kadar ısınıyor bu cihaz bir türlü anlamadım.

CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorum ama oynadığım bazı oyunlarda neredeyse %50'ye yakın artış yaşadım.

Hocam kullancı modu sizin kendi kişiselleştirdiğiniz bir durum ve eğer kişileştirmeniz hatalı ise ısınması normaldir ben hep uç performanda tutuyorum.

Hocam kullancı modu sizin kendi kişiselleştirdiğiniz bir durum ve eğer kişileştirmeniz hatalı ise ısınması normaldir ben hep uç performanda tutuyorum.
Tamam bakalım bende öyle deneyeceğim . Korkuyorum çünkü gerçekten. GPU kısmında bende en fazla 87 derece gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı