MSI Bravo 17 fiyatı düşer mi?

Arda Demirkıran

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
MSI Bravo 17'nin fiyatı düşer mi? Şu an 11500₺. İtopya'da yeni stoğa geldi orada 10800₺. Sizce fiyatı düşer mi? Beklerken eldekinden olmayalım da. Yılbaşından sonra fiyatlar artacak diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zannetmiyorum hocam aynı fiyata RAM takviyesi ile Alpha 15 tavsiye ederim.

Hocam Bravo 17'den vazgeçtim o yüzden aynı donanımlara sahip sadece RAM'i 8 GB olan bravo 15'i çok cazip bir indirimle 8950₺'ye aldım. Bence gayet iyi bir tercih oldu. Siz nasıl değerlendirirsiniz?

Hocam Bravo 17'den vazgeçtim o yüzden aynı donanımlara sahip sadece RAM'i 8 GB olan bravo 15'i çok cazip bir indirimle 8950₺'ye aldım. Bence gayet iyi bir tercih oldu. Siz nasıl değerlendirirsiniz?

Çok güzel bir tercih, güle güle kullanın. Daha fazla inç, numpad ve ekstra bir USB için ben 3K vermezdim çok doğru bir tercih:)

Çok güzel bir tercih, güle güle kullanın. Daha fazla inç, numpad ve ekstra bir USB için ben 3K vermezdim çok doğru bir tercih:)

Çok teşekkürler hocam, yüreğime su serptiniz. Acaba bekleyip Bravo 17'yi mi alsaydım diye düşündüm ama doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı