MSI Bravo 5800H vs ASUS ROG R7

MSI Bravo Ryzen 7 5800H + RX5500M
ASUS ROG Strix R7 5800HS + RTX3050

Sizce hangisini almalıyım? Ryzen 7 5800H(S) işlemcili laptop bakıyorum. 13 bin bütçem var. Bunlardan hangisini önerirsiniz? Ve başka öneriniz var mıdır? HP Omen var evet onu önermeyin 3060 ama Ryzen 5. Ryzen 7 olandan seçip ona göre karşılaştıracağım. O bir seçenek zaten. Valorant tarzı oyunlar için R7 daha mantıklı geliyor. Önerileniniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant gibi işlemciye yüklenen oyunlar oynayacaksanız sizinde dediğiniz gibi R7 daha mantıklı. Bana 3050'li model daha mantıklı geldi AMD tarafı driverlar geç geliyor ve DLSS gibi bir teknoloji harikası var NVIDIA tarafında benim seçimim ASUS ROG STRIX R7 5800HS + RTX3050 ama siz gene de araştırmaya devam edin belki daha iyi bilgisayarlar bulabilirsiniz.

Valorant gibi işlemciye yüklenen oyunlar oynayacaksanız sizinde dediğiniz gibi R7 daha mantıklı. Bana 3050'li model daha mantıklı geldi AMD tarafı driverlar geç geliyor ve DLSS gibi bir teknoloji harikası var NVIDIA tarafında benim seçimim ASUS ROG STRIX R7 5800HS + RTX3050 ama siz gene de araştırmaya devam edin belki daha iyi bilgisayarlar bulabilirsiniz.
Tamam hocam teşekkürler 3 aylık süreçte Ryzen 7 3060 modeller indirime girer mi sizce?

Geri
Yukarı