MSI Bravo vs Monster Abra

Hocam bu modelleri beğenmiyorum.
Hocam bütçeniz 12 13 bin civari değil miydi bunların VRAMi 4 gb bence bütçenizi yeniden arttırıp legion 5 bakınız. Bu ikisinden ise tonfang kasa ise monster tercihimdir.
Anvak bu bütçede 3050ti Tuf varken almazdım.
Hocam hayır bazı sebeplerden dolayı düşürdüm bütçemi.
Abra ısınma sorunlu, v11.4 ve v11.5 hariç Abra almayın.
Hocam Tongfang kaliteli değil mi nasıl ısınıyor? Clevo Abra kullanan arkadaşlarımda bile 10750H 81 dereceyi geçmiyor Valorantta. Bu daha iyi değil midir?

Hocam Tongfang kaliteli değil mi nasıl ısınıyor? Clevo Abra kullanan arkadaşlarımda bile 10750H 81 dereceyi geçmiyor Valorantta. Bu daha iyi değil midir?
Yani bu yüzden performanstan vazgeçilir mi MSI için?

Hocam Tongfang kaliteli değil mi nasıl ısınıyor? Clevo Abra kullanan arkadaşlarımda bile 10750H 81 dereceyi geçmiyor Valorant'ta. Bu daha iyi değil midir?

Yani bu yüzden performanstan vazgeçilir mi MSI için?

Hocam zaten CPU soğutması değil GPU soğutması sıkıntılı. Minik fan koymuşlar GPU için, GPU throttle yapıyor. Ben kafanız rahat olsun A7 v11.4 alın diyorum.

Alınmaz, 11k aşılabilir mi? G513ic/ie bakabilirsiniz.
Maalesef geçemem hocam. Kamera da olmalı. G14 ten bile vazgeçtim ben :D 10-11 aralığında, RAM eklemesi dahil 11 Bin civarında ne önerirsiniz? Monster güzel gelmişti gözüme. Hiç mi alınmaz? Performans olarak en iyisi bu bütçede. Aşırı oyun oynamam zaten GPU isteyen.

Maalesef geçemem hocam. Kamera da olmalı. G14'ten bile vazgeçtim ben :D 10-11 aralığında, RAM eklemesi dahil 11 Bin civarında ne önerirsiniz? Monster güzel gelmişti gözüme. Hiç mi alınmaz? Performans olarak en iyisi bu bütçede. Aşırı oyun oynamam zaten GPU isteyen.

86 derece GPU kullanmak zorunda kalırsınız hocam, ben uzak dururdum. En mantıklısı yine TUF FX506HE.

86 derece GPU kullanmak zorunda kalırsınız hocam, ben uzak dururdum. En mantıklısı yine TUF FX506HE.

Hocam TUF 3050 versiyonu kalmış sadece. Teşekkürler onu alabilirim belki.
Victus BY HP 16-E0028NT Ryzen 5 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da @Radeon RX 5500M hocam bu nasıldır? Çok iyi gibi geldi özellikleri. RAM dışında. 144 Hz bir de. Pili de uzun ömürlü. Ne diyorsunuz bu model hakkında?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı