MSI Clutch GM08 tuş atama nasıl yapılır?

sol tarafında 2 tane ekstradan tuş var bu tuşlara görevler atayamıyorum yani bu tuşların fonksiyonunu değiştiremiyordum ancak değiştirelemiyormuş zaten msi destek hattından öyle cevap aldım sadece dragon center üzerinden dpi ayarı yapılıyormuş

Sol tarafında 2 tane ekstradan tuş var bu tuşlara görevler atayamıyorum yani bu tuşların fonksiyonunu değiştiremiyordum ancak değiştirelemiyormuş zaten MSI destek hattından öyle cevap aldım sadece Dragon Center üzerinden DPI ayarı yapılıyormuş.

Saçma bir özellik ileri, geri olarak kullanmak sadeve ofis kullananlara iyi gelir ama oyunculara biraz dezavantaj.

Dragon Center'i yüklemeden önce sol yandaki tuşlar herhangi bir internet penceresinde ve bilgisayarda ileri geri fonksiyonu olarak çalışıyordu. Ancak Dragon Center yükleyince geri tuşu bilgisayarım kısmını açar oldu. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Son düzenleme:
Dragon Center'i yüklemeden önce sol yandaki tuşlar herhangi bir internet penceresinde ve bilgisayarda ileri geri fonksiyonu olarak çalışıyordu. Ancak Dragon Center yükleyince geri tuşu bilgisayarım kısmını açar oldu. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Aynı şeyi yaşıyorum. Çözümünü bulursanız yazar mısınız?

Aynı şeyi yaşıyorum. Çözümünü bulursanız yazar mısınız?
kardeşim aynısını bende yaşıyorum mouse bugün geldi nasıl düzelicek bu ya çıldırıcam lütfen yardım edin
bende aynı sorunu yaşıyorum çözdüysen banada anlatırmısın

kardeşim aynısını bende yaşıyorum mouse bugün geldi nasıl düzelicek bu ya çıldırıcam lütfen yardım edin

bende aynı sorunu yaşıyorum çözdüysen banada anlatırmısın
sağ sol ve orta tuşa 5 saniye basın, sonra usb bağlantısını çıkarıp 5 saniye bekleyip tekrar takın. ben yaptım düzeldi.
kardeşim aynısını bende yaşıyorum mouse bugün geldi nasıl düzelicek bu ya çıldırıcam lütfen yardım edin bende aynı sorunu yaşıyorum çözdüysen banada anlatırmısın

sağ sol ve orta tuşa 5 saniye basın, sonra usb bağlantısını çıkarıp 5 saniye bekleyip tekrar takın. ben yaptım düzeldi.

Çok sağol denedim oldu :) Türk icatı aç kapa düzelir nasıl aklıma gelmez :)) valla cok sağol.

bu nasıl işe yarabilir lan denedim harbi oldu mind blow :D eyw aga çok garipti ama işe yaradı

Yeni konular

Geri
Yukarı