MSI Command Center açılmıyor

Hocam dediğiniz gibi ayarladım şuan kontrol edebiliyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Bios sürümüm 7B89v1B. Üzerine 2 sürüm daha çıktı ama ben zamanında güncelleyip denediğimde 30 saniyede bir mavi ekran yiyordum. Biosu eski sürüme döndürünce düzelmişti. O zamandan beri güncellemedim daha. En büyük beklentim sorunsuz kullanmak olduğu için güncellemeler falan çok umrumda değil açıkcası :)
Ben de aynı anakartı kullanıyorum ve bios son sürümde. Dragon Center de scenario kısmı vs. yok anlayamadım. Çözmeye çalışıyorumda hocam o yüzden sordum sağolun

Eki Görüntüle 552422
Dragon Center yükledim fakat bu sadece monitör görevi görüyor herhangi bir müdahalede bulunamıyoruz fanlara.

Anakarta bağlı olan 3 fanım var. İkisi önde, birisi egsoz fanı. Öndekiler şuan çalışmadığı için burda görünmüyor bile.

Bu mesajımda görünen user scenario ve monitör sekmeleri artık görünmüyor. Silip yükledim yine olmadı. Sonra bi ara hiçbişey yapmadan o sekmeleri kullanabiliyordum ve şu anda yine yok. Neden böyle oluyor bilgisi olan var mı ?

Screenshot_1.png

MSI tarzı programların çalışmama sebebi Valorant ben Valorantı kaldırdım tüm işlemleri kusursuz yapıyorum. Deneyin eğer oyun sizde de yüklü ise Valorantın Guard programını devre dışı bırakın, reset attığınızda düzelecektir.
@enes6uner

MSI tarzı programların çalışmama sebebi Valorant ben Valorantı kaldırdım tüm işlemleri kusursuz yapıyorum. Deneyin eğer oyun sizde de yüklü ise Valorantın Guard programını devre dışı bırakın, reset attığınızda düzelecektir.
@enes6uner

Hocam dediğiniz gibi msi afterburner için falan zaten valorantın hile önleme programını devre dışı bırakmıştım. Şu an valoranta dair hiçbir şey çalışmıyor bilgisayarda. Ama tamamen kaldırmadım valorantı. Valorant kurmadan öncede sıkıntı olmuştu sanırım bende dragon center.

Yeni konular

Geri
Yukarı