Msi Coreliquid 360R için servis değişim raporuna rağmen DFS bilgisayar değişim yapmıyor

mah1212

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kronik sorunu bulunan, geri alım kampanyası olan Msi Coreliquid 360R sıvı soğutma ürünümü (garanti devam ediyor) servise gönderdim (ServisPoint). Ürünün kronik sorunlu olduğunu kabul ettiklerini ancak ellerinde stok olmadığını (V2 modeli) bu yüzden para iadesi yapabileceklerini veya değişim/iade raporu verebileceklerini söylediler. Stok için 1 - 1.5 ay sonra gelebileceğini söylediler. Üst modelini gönderin dediğimde olumsuz cevapladılar. Iade/değişim raporu ile satıcıyla iletişime geçip oradan sorunumu çözebileceğimi söylediler. Iade/değişim raporunu kabul ettim, mail ile pdf olarak gönderdiler.

Satıcı, DFS bilgisayar ile iletişime geçtim. Yine stok olmadığını para iadesi yapabileceklerini söylediler. Para iadesini kabul etmedim, bir üst modelini veya muadilini istediğimi söyledim. Olumsuz cevaplıyorlar. Şu an ne yapmam gerekiyor? THH ye şikayet etme hakkımı kullanmadan önce hızlı çözüm için yardım istiyorum. Bilgisayarımı şu an kullanamıyorum en önemli parçalarından biri arızalı ve yenisini göndermiyorlar! Muadil ürün olarak başka bir markadan 360 mm sıvı soğutma tedarik etmelerini isteme hakkım var mı?

Dostum selam, sonuç alabildin mi itirazlarından? Son durum nedir?
THH ye ilettim. DFS 2 hafta sonra dönüş yapıp değişim istiyorsanız stoklara ay sonu gelecek ya da para iadesi dedi. Değişimi kabul ediyorum stok gelince gönderin dedim. Bu süreç için şikayetinizi geri çekmelisiniz yazdı. Saçma geldi çekmedim duruyor öyle.

Bu süreç için şikayetinizi geri çekmelisiniz yazdı. Saçma geldi çekmedim duruyor öyle.
Çekince geri başvurulamıyor diyenler vardı forumda. Geri çektikten sonra firma bir anda fikir değiştiriyor, tekrar da başvuramıyorsunuz. DFS özelinde duymadım ama böyle olaylar okuduğumu hatırlıyorum. İyi olmuş çekmemeniz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı