MSI CUBI-008XEU vs Asus ET2230INK?

nebula1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Masaüstü bilgisayar alacağım. Yıllardır kullandığım ağır kasalı bol kablolu sistemlerden fenalık geldiği için mini pc veya "all in one" alacağım. Başlıkta yazdığım bu iki pc arasında kaldım. Msi Cubi, Technopat'ta da incelemesi olan bir pc ve zaten bu sayede seçeneklerim arasına girdi. İkisi de intel Core İ3 işlemcili. MSi 5.nesil - Intel Core i3 5050U 2.0GHz 4GB 128GB SSD, Asus 4. nesil-Intel Core i3 4160T 3.1GHz 4GB 1TB. Msi'da son nesil intel HD ekran kartı, Asus'da Nvidia GT820M 1GB mevcut. Aklıma takılan soru, bu iki pc arasında performans bakımından hissedilir bir fark olur mu? Bilgisayarı ne için kullanıyorum? Multimedya ve internet. İnternette birçok web sayfası açık kalacak, tarayıcılar ve sayfalar arasında geçişler çok olacak, aynı anda indirmeler yapılacak, dosyalar bir yerden başka yerlere kopyalanacak ve buna benzer yoğun internet ve multimedya kullanımları olacak. Şimdilik oyun oynamıyorum ama ileride oynamak isteyebilirim. Bu şartlar altında bu iki bilgisayardan hangisini tavsiye edersiniz?

Bilgisayarların hepsiburada'da satılan linklerini verecektim ama yasak olabilir diye vermedim, yasak değilse vereyim oradaki bilgiler daha ayrıntılı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı