MSI CX62 vs Casper CN-VSD4712C

kirkwahmet

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Solo Gitarist, Öğrenci
Merhabalar. Belirttiğim dizüstülerden birini almayı düşünüyorum. MSI' da i7- 4712MQ (haswell) işlemci var MSI' da ise i5-6300HQ (skylake) işlemci var.

Detay:

Casper:

CASPER CN-VSD4712C CORE İ7 4712MQ 2.30GHZ-16GB-1TB HDD-2GB-15.6-W8.1 NOTEBOOK

MSI:

Msi CX62 6QD-234XTR Intel Core i5 6300HQ 2.3GHz / 3.2GHz 8GB 1TB 2GB 940M 15.6 FreeDOS Notebook

Ayrıca bu fiyat aralığında önerdiğiniz modeller varsa tavsiyelere açığım. Mühendislik bölümüne gideceğim. Yazılım konusunda işimi görecek bir makine arıyorum. Teşekkürler.

MSI CX62 modeli bilgisayarı 2 hafta önce satın aldım ebrar bilgisayardan. Gayet memnunum öneririm. Ayrıca Casper ile MSI kıyaslaması baya abes olmuş. Bence konuyu sil linç yiyebilirsin :) Tofaş ile BMW kıyaslaması gibi

Üstüne biraz ekleyip Monster marka mı alsam?

MSI CX62 modeli bilgisayarı 2 hafta önce satın aldım ebrar bilgisayardan. Gayet memnunum öneririm. Ayrıca Casper ile MSI kıyaslaması baya abes olmuş. Bence konuyu sil linç yiyebilirsin :) Tofaş ile BMW kıyaslaması gibi

MSI' da Win7 ve Win10 dışında bir işletim sistemi kurulmuyor diye duydum. Doğru mudur? Space tuşu hakkında da bir dedikodu dönüyor tam ortaya basmalıymışız falan.

MSI' da Win7 ve Win10 dışında bir işletim sistemi kurulmuyor diye duydum. Doğru mudur? Space tuşu hakkında da bir dedikodu dönüyor tam ortaya basmalıymışız falan.
Space Tuşu bi efsane asla öyle bir hata ile karşılaşmadım 3 hafta önce ebrar bilgisayardan aldım fiyatının tam karşılığını veren bir bilgisayar Gta V de sorunsuz ve kasmasız yüklü gelen ayarlarda oynuyorum bm testlerinde 30 ile 60 arası değerlere ulaşıyor.Galiba sadece w10 ve w7 destekliyor sürücü olarak.

Casper'a günahınızı bile vermemelisiniz. Bu kıyaslama MSI'a küfür olmuş. CX62 gayet kaliteli ve uzun yıllar kullanım sağlar.

@bilalbayram13 Ebrar bilgisayardan bende sipariş vermeyi düşünüyorum, siparişinizde bir sıkıntı var mıydı?
dostum ben 2 hafta önce aldım. Hem de parçalı ödeme yaptım yarısı kredi kartı yarısı havale şeklinde. Herhangi bir sıkıntı yok güvenebilirsin. Ebrar bilgisayar hakkında konulara da bakabilirsin. Laptop gayet hoş kullanıyorum LOL FIFA 16 oynuyorum. Isınma yok MSI zaten baba marka ama sana bir laptop daha önereceğim. Kararını ver öyle al ben aldıktan sonra biraz iade etsem mi diye düşündüm. Link attım.

Asus X550VX-XX147D 8GB 4GB GTX 950M Notebook

Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 12GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 FreeDos

Yok dostum tamamen palavra. Space tuşu her yerinden zıplatıyor :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı