MSI Cyborg laptop alınır mı?

Bütçe
25-37

mevaates

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 30-36k bütçeyle gaming pc almak istiyorum. Çok ağır oyunlar oynamayacağım fakat günümüz enflasyon şartlarında ne kadar erken alırsam o kadar iyi diyorum kendimce. Bir yandan da bi kaç sene idare etse yeter diyorum. İlk başta Monster'a bakmıştım fakat çok da iyi eleştirilere rast gelmeyince vazgeçtim. Rotamı Hp, Asus, Acer Msi gibi markalara çevirdim. Ayrıca video, 3d, fotoğraf vb editler de kullanacağım için otomatikman renderda da iyi olması benim için elzem.

Bir kaç saatlik araştırma ile MSI'ın aşağıdaki laptopunu buldum. Fakat ekran kartında 45W'ı görünce bi irkildim. İlk başta 17.3inç olmasını istemiştim fakat ileri ki senelerde bir de monitör çekmeyi planlıyorum.

Not: Daha düşük bir performans sağlayan fakat 17.3inç olan bir laptop da işimi görebilir. Dediğim üzere çok yüksek performanslar gerektiren oyunlar oynamadığım için Rtx3060 gibi bi ekran kartı da işimi görebilir diye düşünüyorum.

Alınmaz.

Bu konu GF63 için ama Cyborg serisi için de konuda söylediğim çoğu şey geçerli, okuyabilirsiniz, neden alınmaması gerektiğini anlarsınız.

Bunları öneririm:

Arkadaşların önerdiği Acer markaları daha iyi seçim olacaktır.

Bu model gerçekten de iyi duruyor. 16gb olan bir modeli var mıdır acaba bunun?

Bir de fiyat karşılaştırması yaparken alacağım internet platformu da ne derece etkili. Gidip en ucuzundan almam yeterli midir yoksa platforma dikkat etmeli miyim?

Acer Nitro 5 Intel Core I7 12700H 8 GB 1 Tb SSD Rtx 4060 8 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QM0EY.004 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam bu ürüne ek olarak 8gb Ram eklemem yeterli olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı