MSI Delta 15 alınır mı?

Olabilir ancak Radeon'larda driver problemleri çok yaygın bildiğiniz üzere. 6000M serisi nispeten daha iyi deniyor ancak ne kadar doğru bilmiyorum.

Hocam tüm 5000M serisi böyle maalesef, 6000M'e o kadar kart çıktı ama şahsen ben onlarında kullanılacağını düşünmüyorum. MSI'ın AMD serisi ve birkaç laptoptan öteye gidemezler. Hala driver problemleri çok yaygın.

Hocam zamanla deneyip göreceğiz ama ben güveniyorum. Zaten F/P olarak alıyoruz bu fiyata RTX 3070 Max-P bulamazsın benim aldıgım zamanda Monster Tulpar 25.1 ile aynı fiyattı aynı parayı RTX 3060 vermeye değer görmedim.

Hocam zamanla deneyip göreceğiz ama ben güveniyorum. Zaten F/P olarak alıyoruz bu fiyata RTX 3070 Max-P bulamazsın benim aldıgım zamanda Monster Tulpar 25.1 ile aynı fiyattı aynı parayı RTX 3060 vermeye değer görmedim.
3070 var hocam aynı fiyata da Legion olduğu için istemiyorum. Ben de güveniyorum bakalım göreceğiz.
MSI'dan haz almasam da AMD GPU oldugu icin benim de tercih edebilecegim bir laptop. Eger oyunlar cok onemli degil ise Linux kurulup stabil bir sekilde kullanilabilir.
Oyunlar önemli fakat aşırı sistem gereksinimi olan oyun oynamıyorum o açıdan sorun olacağını sanmam. Oynasam bile gayet yeterli performansı vereceğini düşünüyorum. Bu arada DC’den ekledim sizi.
Gönül isterdi ki Ryzen 9 olsun fakat bunun da işimi göreceğini düşünüyorum fazlasıyla.

MSI'dan haz almasam da AMD GPU oldugu icin benim de tercih edebilecegim bir laptop. Eger oyunlar cok onemli degil ise Linux kurulup stabil bir sekilde kullanilabilir.
Hocam bende msı hiç sevmedim aldıgım zaman far cry 6 hediye ediyolardı laptobun ürün kodunu kaydettim ama ürün hediye edilmedi msı mail attıgımdaysa ürün kodunda bi laptop gözükmüyo diyor sonra asla bana dönüş yapmıyolar haklı oldugu bildikleri için 4 farklı mailden yazdım.

Hocam bende msı hiç sevmedim aldıgım zaman far cry 6 hediye ediyolardı laptobun ürün kodunu kaydettim ama ürün hediye edilmedi msı mail attıgımdaysa ürün kodunda bi laptop gözükmüyo diyor sonra asla bana dönüş yapmıyolar haklı oldugu bildikleri için 4 farklı mailden yazdım.
Bilgisayardan memnun değil misiniz hocam tam olarak?

Bilgisayardan memnun değil misiniz hocam tam olarak?

Yok memnunun ürün kalitesi iyi sadece MSI Center birkaç problemi var ve MSI ulaşmak zor maille gelen şeyleride pek önemsemıyorlar.
@Radeon RX 5500M hocam servispoint nasıl bir sorun çıkardımı size MSI servisi hakkında pek bir bilgim yok.

Son düzenleme:
Laptop kaliteli ama servispoint eleştirenler falan var.

Yok memnunun üeün kalitesi iyi sadece MSI Center birkaç problemi var ve MSI ulaşmak zor maille gelen şeyleride pek önemsemıyorlar.
MSI servisi ile hic problem yasamadim bugune kadar. Gayet profesyoneller bence, ama MSI'in uretim kalitesinden ve dizaynlarinin cocukca olmasindan sikayetciyim acikcasi. Bir sonraki laptopum yine de MSI veya ASUS olabilir cunku uluslararasi garanti veren sadece o ikisi var.

@Radeon RX 5500M hocam servispoint nasıl bir sorun çıkardımı size MSI servisi hakkında pek bir bilgim

Biraz yavaş işliyorlar hocam, klavyede space tuşunda sorun vardı, 3.ye gittiğinde değişim yapıldı ancak. Diğer sorunları da yoksaydılar bende çok önemsemedim açıkçası. Tek ihtiyacım stabil çalışıp oyun oynatmasıydı.

Aynısını dedim ve aldım bende hocam, 1 senenin sonucu bu. Umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsınız.

Geri
Yukarı